Nowy firmware dla tabletów Surface wydany

Nowy firmware dla tabletów Surface wydany

 Adam Myszkowski
Adam Myszkowski
18:18
12.02.2014
0 komentarzy
3269 wyświetleń

Styczniowe aktualizacje firmware dla tableów Surface zaburzyło nieco tradycyjny porządek publikacji uaktualnień przez Microsoft. W tym miesiącu wszystko wraca już do normy a nowe wersje oprogramowania zostały już udostępnione.

Aktualizacja obejmuje łatki dla tabletów Surface Pro, Pro 2 i Surface 2. Najwięcej zmian wprowadzonych zostało w Surface Pro 2: poprawione działanie Type Cover 2 i Touch Cover 2 z multidotykiem, zmiany w Surface Display Panel, umożliwiające większy wpływ na to, co widzimy na ekranie tej aplikacji, poprawione działanie hibernacji i prawidłowy poziom zużycia baterii.

Tablet Surface

Surface Pro uzyskał te same aktualizacje, co jego następca, a także poprawioną współpracę z Surface Cover. Surface 2 natomiast nie powinien robić problemów podczas łączenia z urządzeniami poprzez Bluetooth i inne łącza bezprzedwodowe.

Nowy firmware jest tradycyjnie dystrybuowany poprzez usługę Windows Update. Microsoft przypomina także, że raz zaktualizowanego oprogramowania tego typu nie da się przywrócić do poprzedniej wersji.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-updates-firmware-for-surface-pro-pro-2-and-surface-2-tablets

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor