Nowy dział Portalu CentrumXP.pl: Expert

Nowy dział Portalu CentrumXP.pl: Expert

 Adam Stępień
Adam Stępień
15:07
04.10.2007
0 komentarzy
2842 wyświetlenia
Z radością informujemy o inauguracji nowego działu dla specjalistów IT, który został włączony w strukturę Portalu CentrumXP.pl. Nowo powstały dział Expert będzie skupiał społeczność profesjonalistów z branży IT, gromadząc interesujące materiały z serwisów o pokrewnym "targecie".

Zanim jeszcze na dobre pojawiły się pierwsze upublicznione kompilacje systemu Windows Vista otrzymywaliśmy mnóstwo próśb o poszerzanie treści naszego portalu o informacje dla początkujących użytkowników. Nasi Czytelnicy gorąco prosili o krótkie przewodniki, poradniki "krok po kroku". Wyszliśmy na przeciw ich oczekiwaniom i szybko "ruszyliśmy" z poradami, które kontynuujemy praktycznie do dnia dzisiejszego.

Decydując się na wsparcie początkujących użytkowników, zdawaliśmy sobie sprawę, że znajdą się i tacy, którzy będą potrzebowali czegoś specjalnego - od specjalistów dla specjalistów. Od pewnego czasu więc dochodziły nas słuchy, iż pożądane jest rozszerzanie zasobów dla ekspertów. Dlatego też dziś oddajemy do Waszego użytku dział Expert na CentrumXP.pl jako platformę integrującą polskie środowiska dla ITPros (Jama Mastaha i Microsoft TechNet).


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor