Nowe zestawy Xbox One każdego dnia. Jako pierwszy Rise of the Tomb Raider

Nowe zestawy Xbox One każdego dnia. Jako pierwszy Rise of the Tomb Raider

Krzysztof Sulikowski
18:29
28.09.2015
0 komentarzy
1557 wyświetleń

Wybór zestawów Xbox One będzie powiększać się o nowe pozycje każdego dnia w tym tygodniu. Obecnie na wybranych rynkach możemy już dostać zestawy Gears of War: Ultimate Edition, Xbox One Elite, Forza Motorsport 6 Limited Edition i Halo 5: Guardians Special Edition. Dziś do portfolio Xbox dołączył zestaw z Rise of the Tomb Raider. Premiera 11 października!

Specjalny zestaw o nazwie 'Xbox One Rise of the Tomb Raider Bundle' zawiera:

  • Konsolę Xbox One w wersji 1 TB
  • Bezprzewodowy kontroler Xbox One z wyjściem jack 3,5 mm
  • Klucz do pobrania Rise of the Tomb Raider, ekskluzywnego dla Xbox One w tym sezonie
  • Klucz do pobrania Tomb Raider: Definitive Edition
  • Exclusive Tactical Survival Kit Content Pack
  • Kabel HDMI
  • Zasilacz

Xbox One

Na stronie Sklepu Microsoft pojawiła się specjalna prezentacja, która zapozna nas z grą oraz przedstawi najważniejsze zalety i funkcjonalności konsoli. To m. in. dostęp do ekskluzywnych tytułów, jak choćby Forza Motorsport 6, Halo 5 i tytułowy Rise of the Tomb Raider, wsteczna kompatybilność z Xbox 360, aplikacja Xbox w Windows 10, usługa Xbox Live Gold oraz funkcje rozrywkowe: dostęp do seriali, filmów, muzyki i sportu.

Tomb Raider

W zapowiedzianej na 11 października najnowszej części Tomb Raider wcielimy się w znaną nam dobrze panią archeolog i weźmiemy udział w jej pierwszej ekspedycji. Nic nie powstrzyma naszej bohaterki przed odkrywaniem największych sekretów tego świata. Gracz będzie musiał przetrwać w pełnych niebezpieczeństw lokacjach: od syberyjskiej dziczy po syryjskie góry. Twórcy przygotowali też szereg interaktywnych zagadek, które rozwiążemy w oparciu o prawa fizyki. Przetrwanie w dziczy będzie wymagać więc nie tylko zdolności bojowych, ale i inteligencji.

'Xbox One Rise of the Tomb Raider Bundle' jest już dostępny w przedsprzedaży dla klientów z USA. Cena zestawu wynosi 399 dolarów (ok. 1505 zł). Zestaw można też nabyć u sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii, Chinach i Kanadzie. Aktualnie nie wiadomo nic o możliwej dostępności zestawu na innych rynkach.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-unveils-xbox-one-rise-of-the-tomb-raider-bundle-available-for-pre-order

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor