Nowe zestawy Xbox One każdego dnia. Jako pierwszy Rise of the Tomb Raider

Nowe zestawy Xbox One każdego dnia. Jako pierwszy Rise of the Tomb Raider

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:29
28.09.2015
0 komentarzy
1661 wyświetlenie

Wybór zestawów Xbox One będzie powiększać się o nowe pozycje każdego dnia w tym tygodniu. Obecnie na wybranych rynkach możemy już dostać zestawy Gears of War: Ultimate Edition, Xbox One Elite, Forza Motorsport 6 Limited Edition i Halo 5: Guardians Special Edition. Dziś do portfolio Xbox dołączył zestaw z Rise of the Tomb Raider. Premiera 11 października!

Specjalny zestaw o nazwie 'Xbox One Rise of the Tomb Raider Bundle' zawiera:

  • Konsolę Xbox One w wersji 1 TB
  • Bezprzewodowy kontroler Xbox One z wyjściem jack 3,5 mm
  • Klucz do pobrania Rise of the Tomb Raider, ekskluzywnego dla Xbox One w tym sezonie
  • Klucz do pobrania Tomb Raider: Definitive Edition
  • Exclusive Tactical Survival Kit Content Pack
  • Kabel HDMI
  • Zasilacz

Xbox One

Na stronie Sklepu Microsoft pojawiła się specjalna prezentacja, która zapozna nas z grą oraz przedstawi najważniejsze zalety i funkcjonalności konsoli. To m. in. dostęp do ekskluzywnych tytułów, jak choćby Forza Motorsport 6, Halo 5 i tytułowy Rise of the Tomb Raider, wsteczna kompatybilność z Xbox 360, aplikacja Xbox w Windows 10, usługa Xbox Live Gold oraz funkcje rozrywkowe: dostęp do seriali, filmów, muzyki i sportu.

Tomb Raider

W zapowiedzianej na 11 października najnowszej części Tomb Raider wcielimy się w znaną nam dobrze panią archeolog i weźmiemy udział w jej pierwszej ekspedycji. Nic nie powstrzyma naszej bohaterki przed odkrywaniem największych sekretów tego świata. Gracz będzie musiał przetrwać w pełnych niebezpieczeństw lokacjach: od syberyjskiej dziczy po syryjskie góry. Twórcy przygotowali też szereg interaktywnych zagadek, które rozwiążemy w oparciu o prawa fizyki. Przetrwanie w dziczy będzie wymagać więc nie tylko zdolności bojowych, ale i inteligencji.

'Xbox One Rise of the Tomb Raider Bundle' jest już dostępny w przedsprzedaży dla klientów z USA. Cena zestawu wynosi 399 dolarów (ok. 1505 zł). Zestaw można też nabyć u sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii, Chinach i Kanadzie. Aktualnie nie wiadomo nic o możliwej dostępności zestawu na innych rynkach.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-unveils-xbox-one-rise-of-the-tomb-raider-bundle-available-for-pre-order

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor