Nowe szkolenie MVA wprowadzające do systemu Windows 10

Nowe szkolenie MVA wprowadzające do systemu Windows 10

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
13:10
29.04.2015
0 komentarzy
2361 wyświetlenie

Na platformie szkoleniowej Microsoft Virtual Academy (MVA) udostępnione zostało nowe, darmowe szkolenie w zakresie systemu Windows 10, zrealizowane przez dobrze wszystkim znanego Mariusza Kędziorę – ewangelistę technicznego Microsoft.

Kurs ten stanowi wprowadzenie do Windows 10 i został przygotowany w oparciu o wersję Technical Preview tego systemu. Prowadzący prezentuje w nim wizję firmy Microsoft w zakresie rozwoju Windows 10, wraz z pewnymi nowościami, które będą miały wpływ na wykorzystujących go użytkowników oraz wdrażające go zespoły IT. Jak czytamy w opisie kursu, uczestnicy dowiedzą się z niego o zmianach w zakresie wdrażania i zarządzania Windows 10, a także zmianach dotyczących bezpieczeństwa i kompatybilności aplikacji webowych przy wykorzystaniu Internet Explorera.

Kurs dedykowany jest przede wszystkim dla osób, które planują w przyszłości wdrożenie systemu Windows 10 w swojej firmie, jednak z pewnością znajdą tu coś dla siebie także osoby prywatne, zainteresowane nadchodzącymi nowościami w rozwiązaniach klienckich Microsoft.

Aby rozpocząć szkolenie, wystarczy kliknąć poniższe łącze.

Czym jest portal MVA?

Microsoft Virtual Academy to portal zbierający szkolenia online dla specjalistów IT z różnej tematyki (wirtualizacja, chmura prywatna, systemy operacyjne Windows, rozwiązania serwerowe, itd.). Szkolenia są całkowicie darmowe i dostępne o dowolnej porze na żądanie. Udostępnianie kursy składają się z kilku modułów, w których kursanci omawiane tematy poznają przy wykorzystaniu ciekawie zrealizowanych materiałów wideo, udostępnionych prezentacji, dokumentów PDF lub zewnętrznych artykułów. W ramach realizacji kursów uczestnicy zdobywają kolejne punkty rankingowe, które oprócz dodania prestiżu i awansowania na kolejne poziomy wiedzy, pozwalają także na wygranie nagród w ogłaszanych cyklicznie konkursach.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.microsoftvirtualacademy.com/

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor