Nowe sterowniki dla kart GeForce pod Windows 10

Nowe sterowniki dla kart GeForce pod Windows 10

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
13:53
03.08.2015
0 komentarzy
2214 wyświetlenia

Z powodu licznych problemów i niezadowalającej wydajności w grach uruchamianych pod Windows 10, NVIDIA obiecała niedawno wydać nową wersję swoich sterowników dedykowanych kartom graficznym GeForce z serii 400, 500, 600, 700 i 900. I oto są. Jak zapewnia producent, wydanie to opracowane zostało w ramach ścisłej współpracy z firmą Microsoft i zawiera najnowsze zmiany, poprawki i optymalizacje, zapewniające najlepsze możliwe doświadczenie z rozgrywki.

Omawiana tu wersja sterowników, oznaczona numerem 353.62, została wydana kilka dni temu w usłudze Windows Update, zaś teraz opublikowano ją również na stronie samego producenta. Jest więc całkiem prawdopodobne, że sterowniki te są już zainstalowane w Waszym systemie. Jeśli jednak z jakichś powodów potrzebujecie pobrać je ręcznie, możecie to zrobić za pośrednictwem witryny pobierania NVIDII. Sterowniki GeForce Windows 10 Driver 353.62 (oznaczone certyfikatem Windows Hardware Quality Labs) dostępne są w wersji zarówno 32-bitowej, jak i 64-bitowej. Zanim je jednak pobierzecie, upewnijcie się, że Wasza karta graficzna znajduje się na liście obsługiwanych produktów.

Zwracamy jednak uwagę, że mimo uzyskania certyfikatu WHQL i zapewnień producenta o stabilności najnowszych sterowników do Windows 10, nie wszystkim użytkownikom udaje się je zainstalować lub bezproblemowo z nich korzystać. Zdaniem niektórych osób właściwą i faktycznie zoptymalizowaną wersję sterowników dla nowych kart GeForce NVIDIA wyda dopiero za dobrych kilka miesięcy. Jeśli to prawda, to do tego czasu gracze będą musieli zadowolić się obecnymi sterownikami graficznymi, które i tak już powinny być znacznie lepsze, niż te oferowane do tej pory testerom poglądowych wydań systemu Windows 10.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor