Nowe edycje kontrolera i zestawu słuchawkowego Xbox One

Nowe edycje kontrolera i zestawu słuchawkowego Xbox One

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
14:03
13.09.2016
0 komentarzy
1616 wyświetleń

Microsoft opublikował zapowiedź nowych edycji akcesoriów dla Xbox One - kontrolera bezprzewodowego i zestawu słuchawkowego. Kontrolery nie są tak wymaksowane, jak zaprezentowany w tamtym roku Elite Controller, jednak wyróżniają się pod względem funkcjonalności i designu. Firma do swojej oferty wprowadzi także całkiem nowy zestaw słuchawkowy stereo.

Już na pierwszy rzut oka widać, że odświeżone wersje akcesoriów korespondują z designem Xbox One S. Nim jednak przejdziemy do klasyki w czerni i bieli, rzućmy okiem na wzornictwo, którego prędzej spodziewalibyśmy się po akcesoriach marki Nokia Lumia. Mowa tu o Bezprzewodowym kontrolerze do konsoli Xbox w wersji specjalnej Dawn Shadow (Xbox Wireless Controller Dawn Shadow Special Edition) - specjalnej edycji kontrolera bezprzewodowego, dostępnej w dwóch nietuzinkowych wersjach kolorystycznych: niebieskiej (ulubiony kolor użytkowników Xbox Design Lab) oraz przetartej fuksji.

Kontroler w wersji specjalnej Dawn Shadow charakteryzować się ma metalicznym wykończeniem, spustom impulsowym, specjalną fakturą uchwytów, dwukrotnie większym zasięgiem od poprzednich kontrolerów, płynnym łączeniem komponentów, ulepszonymi drążkami i padem kierunkowym, łatwiejszym dostępem do spustów i przycisków przednich, kompatybilnością z Windows 10, a także 3,5-milimetrowym wejściem stereo. Sprzedaż na terenie Polski rozpocznie się 4 października 2016 r.

Microsoft zaktualizował także oryginalny Kontroler Bezprzewodowy Xbox One, który odtąd będzie posiadał funkcjonalności znane z zapowiedzi Xbox One S na targach E3 2016. Chodzi więc m.in. o kompatybilność z Xbox Wireless Adapter for Windows i okablowaniem USB (USB Charging Cable). W obu przypadkach istnieje możliwość łączenia kontrolera zarówno z Xbox One, jak i urządzeniami z Windows. Pozwala to na większy wybór metod łączenia z PC - za pomocą adaptera bezprzewodowego, kabla USB lub poprzez Bluetooth. Czarne i zorientowane na PC wydanie kontrolera pojawi się w sklepach na całym świecie odpowiednio we wrześniu i październiku tego roku.

Na koniec parę słów o nowym zestawie słuchawkowym - Xbox Stereo Headset Special Edition. Jak tłumaczy Microsoft, "ów wygodny i lekki zestaw pozwala na zachowanie prywatności podczas słuchania muzyki i czatowania w grach z Xbox Live - najszybszej i najstabilniejszej sieci gamingowej. Zestaw słuchawkowy jest idealny podczas oglądania TV lub filmów na twoim Xbox przy zachowaniu bogatego, stereofonicznego dźwięku. Ponadto biały kolor jest idealnym dopełnieniem białej konsoli Xbox One S i jej kontrolera".

Xbox Stereo Headset Special Edition zadebiutuje w USA i pozostałych regionach pod koniec października. Więcej informacji o nowych akcesoriach znajdziecie też w dziale Xbox na stronie Sklepu Microsoft.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://news.xbox.com/2016/09/12/elevate-your-game-with-new-accessories-from-xbox/

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor