Nowe CentrumXP! To był tydzień z Microsoft #26

Nowe CentrumXP! To był tydzień z Microsoft #26

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:36
10.08.2018
2 komentarze
567 wyświetleń

W tym tygodniu zaczynamy od bardzo ważnej wiadomości, którą przekaże Wam Wojtek, specjalnie na tę okazję ściągnięty z urlopu. Już na dniach pojawi się zupełnie nowa wersja CentrumXP! Zmieniamy się specjalnie dla Was! CentrumXP zostało stworzone od zera, z zupełnie nową hierarchią artykułów i nowym interfejsem, który jest teraz znacznie łatwiejszy w obsłudze. Premiera już wkrótce!

Tymczasem powiemy też o nowościach w przeglądarce Google Chrome, która zacznie nieco lepiej współpracować z Windows 10. Ponadto Microsoft oficjalnie ogłosił, że Ciemny motyw Eksploratora plików w Windows 10 jest już gotowy! Świetna wiadomość czeka również posiadaczy Xboksa i sprzętu mobilnego Apple. O tym wszystkim i wielu innych ciekawostkach, dowiecie się z najnowszego odcinka To był tydzień z Microsoft!

Zapraszamy też serdecznie na specjalny Live, który już w poniedziałek odbędzie się na naszym fanpage'u na Facebooku. Temat kolejnego odcinka live wybraliście sami w ankiecie na naszym Facebooku - tak wiec pogadamy o Xboksie! Aby na pewno nic Wam nie umknęło, warto subskrybować nasz kanał oraz śledzić nas na Facebooku, Instagramie oraz na Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

  • Arris 15:28 10.08.2018

    fajne to nowe CXP

  • gregrix 14:56 12.08.2018

    Dwie Maje to za mało :D

Skomentuj

Autor