Nowa reklama Microsoft Dynamics CRM Online

Nowa reklama Microsoft Dynamics CRM Online

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
17:15
02.11.2012
0 komentarzy
1989 wyświetleń

Microsoft opublikował nową reklamę dotyczącą nadchodzącej aktualizacji dla Microsoft Dynamics CRM Online. Aktualizacja będzie dostępna już w grudniu.

Microsoft jest praktycznie w samym środku swojej kampanii reklamowej dotyczącej systemu Windows 8 i tabletów Surface. Teraz nadeszła kolej na kolejny produkt. Tym razem Microsoft opublikował na swoim kanale YouTube reklamę dotyczącą aktualizacji do nowszej wersji Microsoft Dynamics CRM Online. Reklama, podobnie jak większość filmików Microsoft, jest dość innowacyjna:

W oficjalnym komunikacie prasowym firma poinformowała, że będzie to następne duże uaktualnienie do usługi Dynamics CRM Online. W nowej wersji otrzymamy zestaw dowolnie konfigurowalnych, sprawdzonych definicji procesów biznesowych. Nowy Dynamics CRM to także integracja z Yammerem oraz Skype, wbudowane mapy Bing i bardzo duży stopień kompatybilności z Microsoft Office 2013. Nie zabraknie także wsparcia dla wszystkich czołowych przeglądarek, co zapewni nowy poziom komunikacji i współpracy między klientami.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=uOEpXX8Cmv8&feature=youtu.be

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu

Komentarze

Skomentuj

Autor