Nowa kompilacja Xbox One z poprawkami dźwięków i interfejsu

Nowa kompilacja Xbox One z poprawkami dźwięków i interfejsu

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
11:03
10.08.2018
0 komentarzy
411 wyświetlenie

Insiderzy konsoli Xbox One mogą już pobierać najnowszą aktualizację. W nowym buildzie oznaczonym numerem 1810.180807-1920 Microsoft wprowadził poprawki związane z dźwiękami, działaniem interfejsu, grup oraz aplikacji streamingowych. Firma wyjaśniła również kwestię widoczności awatarów graczy na różnych ekranach konsoli. Nowa kompilacja dostępna jest w kręgach Skip Ahead oraz Preview Alpha.

Najważniejsze poprawki dotyczą odtwarzania dźwięków w przypadku połączeń HDMI. Użytkownicy należący do grona Xbox Insider skarżyli się, że dźwięki nie są odtwarzane wcale lub odtwarzanie jest przerywane w losowych momentach. Zaktualizowane zostało również działanie grup, w przypadku których występowały błędy podczas ich przenoszenia, edycji czy w ogóle nie były wyświetlane na liście. Microsoft poprawił też działanie aplikacji Netflix, Hulu, Plex oraz YouTube, które samoistnie się wyłączały podczas odtwarzania zawartości. Zespół odpowiedzialny za rozwój konsoli Xbox One wprowadził również zmiany w interfejsie na ekranie filtrowania listy gier i aplikacji.

Przy okazji wydania nowej kompilacji wyjaśniona została też kwestia wyświetlania awatarów użytkowników, którzy skarżyli się, że nie są one wyświetlane w miejscach, w których powinny. Microsoft wyraził się więc jasno, że awatary graczy będą wyświetlane w edytorze awatarów, na tablicy aktywności, listach rankingowych oraz w profilu gracza.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2018/08/09/new-preview-alpha-and-alpha-skip-ahead-18

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor