Nowa aktualizacja firmware dla Lumii 950 i 950 XL, a w niej...

Nowa aktualizacja firmware dla Lumii 950 i 950 XL, a w niej...

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
12:19
08.07.2016
1 komentarz
2752 wyświetlenia

...funkcja dwukrotnego naciśnięcia ekranu, celem wybudzenia go. Funkcji tej najbardziej oczekiwali sami użytkownicy, posiadaczy najnowszych topowych modeli Lumii spod logo Microsoft. Ta przydatna funkcja gościła już w starszych telefonach, jeszcze z systemem Windows Phone. Nie wiedzieć czemu, nie została zaimplementowana w najnowszych modelach. Na szczęścia, jest już dostępna i działa w pełni poprawnie. Najnowsza aktualizacja oprogramowania układowego została oznaczona numerem: 01078.00053.16236.35020 i jest już dostępna także dla polskich posiadaczy Lumii 950 oraz 950 XL.

Aktualizacja firmware dla Lumia 950 i 950 XL

Poniżej przedstawiamy listę zmian:

  • Usprawniono łączność Wi-Fi, w tym wprowadzono poprawki dla zrywania połączenia i skanowania dostępnych punktów dostępowych bez rezultatu.
  • Wprowadzono wsparcie dla funkcji podwójnego naciśnięcia celem wybudzenia telefonu.
  • Usprawnioną łączność Bluetooth.
  • Poprawiono stabilność i niezawodność telefonu.
  • Usprawniono aparat, w tym zwiększoną jakość obrazu i wideo, ulepszono auto focus oraz usunięto przyczynę pomijania pojedyńczych klatek w spowolnionym wideo.
  • Usprawniono łączność komórkową, w tym rozwiązano problem sporadycznego tracenia zasięgu.
  • Poprawiono jakość dźwięku, w tym rozwiązano problem z niską (charczącą) jakością dźwięku podczas połączeń telefonicznych (problem występował u niektórych użytkowników).

Aktualizacja firmware dla Lumia 950 i 950 XL


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/new-firmware-is-rolling-out-for-the-lumia-950-and-950-xl---enables-double-tap-to-wake

Polecamy również w kategorii Lumia

Komentarze

  • Wiesiek 19:41 05.09.2016

    No cóż, na początku września nadal mam problemy z rozmową z trzema numerami na kilkaset w książce. Po prostu ja rozmówce przestaje słyszeć a on mnie słyszy dobrze. Przywróciłem ustawienia fabryczne i nic. Wgrałem nowe oprogramowanie i zaktualizowałem wszystko i nic. Miałem Lumia 640xl i było wszystko ok, więc nie wiem po co kupiłem 950 xl dual sim. Bubel

Skomentuj

Autor