Nokia Lumia i Windows Phone na CentrumXP.pl!

Nokia Lumia i Windows Phone na CentrumXP.pl!

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
16:05
03.04.2012
1 komentarz
3081 wyświetlenie

Mamy przyjemność oddać w Wasze ręce zupełnie nowy dział w Portalu CentrumXP.pl! Dział, który stricte powiązany jest z nowymi telefonami fińskiego producenta Nokia i systemem giganta z Redmond. Nokia Lumia 710 oraz Nokia Lumia 800 z najnowszym systemem mobilnym Microsoft Windows Phone 7.5 to dwa topowe modele smartfonów, jakie w ostatnim czasie Nokia wprowadziła na rynek. A dzięki kooperacji z firmą Microsoft, na ich pokładzie znajdziemy rewolucyjny, intuicyjny i efektowny system operacyjny Windows Phone, w najnowszej wersji 7.5 Mango.

W ostatnim czasie mieliśmy okazję przetestować dwa wspomniane urządzenia, czego rezultaty prezentujemy Wam na łamach Portalu CentrumXP.pl w dziale Nokia Lumia:

Przy okazji przygotowaliśmy dla Was nie lada okazję! Jeśli zdecydujesz się na zakup telefonu, zanim to zrobisz zarejestruj chęć zakupu na naszym Portalu. Uwaga! Nasza promocja skierowana jest tylko do firm, także musi być to zakup telefonu na firmę. Następnie kup telefon w dowolnej taryfie u któregokolwiek z operatorów lub za pośrednictwem Portalu CentrumXP.pl. Do nas prześlij fakturę potwierdzającą zakup telefonu. I finalnie pierwszych 10 osób, które zarejestrują zakup i zostanie on pozytywnie zweryfikowany otrzyma 50 zł zniżki na zakup Windows 8 po premierze lub Office 365 już teraz oraz zestaw gadżetów z logo Windows Phone.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/NokiaLumia/

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

  • Patek11 14:38 04.04.2012

    ..a już myślałem, że chcieliście oddać kilka modeli telefonów, 50zł mnie już nie zadowala :)

Skomentuj

Autor