Nie tylko kontroler. Nadchodzą nowe akcesoria Sea of Thieves dla Xbox One

Nie tylko kontroler. Nadchodzą nowe akcesoria Sea of Thieves dla Xbox One

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
21:05
07.02.2018
0 komentarzy
1491 wyświetlenie

W grudniu Microsoft zapowiedział Kontroler bezprzewodowy Xbox w serii limitowanej Sea of Thieves. Fioletowy, półprzezroczysty wzór, grawerowane laserowo morskie pąkle, złote spusty, teksturowany uchwyt i piracka czaszka sprawiły, że jest to jeden z najładniejszych padów, jakie kiedykolwiek zaprojektowano. Dziś padły zapowiedzi kolejnych akcesoriów utrzymanych w tej estetyce. To dysk zewnętrzny Seagate i postawka ładująca Controller Gear.

Kontroler bezprzewodowy Xbox Sea of Thieves Edition

Kontroler bezprzewodowy Xbox — Sea of Thieves, wersja limitowana jest już w zasadzie dobrze znany. Akcesorium dostępne jest w przedsprzedaży, a jego polska premiera przypada na 15 lutego. W ofercie Microsoft pojawiły się jednak trzy nowe akcesoria utrzymane w tym samym stylu. Zacznijmy od dysku zewnętrznego Seagate Special Edition Sea of Thieves 2TB Game Drive for Xbox. Jest on skąpany w głębokiej purpurze i przyozdobiony świecącą czaszką z logo Sea of Thieves oraz odrobiną złota. Dysk o pojemności 2 TB pozwoli użytkownikom Xbox One zainstalować ponad 50 gier. Z konsolą połączymy go przez port USB 3.0. Klienci dostaną też w zestawie miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass i ekskluzywną broń w grze Sea of Thieves - The Midnight Blunderbuss. Seagate Game Drive będzie dostępny w USA, Kanadzie, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii od 20 marca. Cena wynosić ma 89,99 USD (305 zł).

Xbox — akcesoria Sea of Thieves

Kolejne akcesoria widoczne na zdjęciach to podstawka ładująca Special Edition Sea of Thieves Xbox Pro Charging Stand i standardowa podstawka Special Edition Sea of Thieves Xbox One Controller Stand V2.0. Pierwsze z nich pozwoli oczywiście w pełni naładować kontroler bezprzewodowy. Licencjonowana podstawka ładująca Xbox Pro została zbudowana z tego samego wysokiej jakości materiału, co kontroler bezprzewodowy Xbox, i jest do niego idealnie dopasowana. Każda podstawka ładująca Xbox Pro jest wyposażona w stojak do ładowania, pokrywę baterii, akumulator i przewód zasilający o długości ponad 1,8 m.

Xbox — akcesoria Sea of Thieves

Urządzenie ładujące trafi do sprzedaży 19 lutego w cenie 49,99 USD (ok. 169 zł). Sam stojak, utrzymany w tej samej stylistyce, ale bez funkcji ładowania, kosztować ma z kolei 14,99 USD (ok. 50 zł). Przypomnijmy - Sea of Thieves debiutuje na Xbox One i Windows już 20 marca 2018 r.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://majornelson.com/2018/02/07/the-sea-of-thieves-controller-has-some-new-pirate-accessory-companions/

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor