Nie trzeba już czekać na Redstone 5. Your Phone wspierany w April 2018 Update!

Nie trzeba już czekać na Redstone 5. Your Phone wspierany w April 2018 Update!

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
23:16
10.08.2018
1 komentarz
803 wyświetlenia

Na temat tego, czy warto czekać na Redstone 5, zdania są podzielone. Microsoft dostarczył tymczasem kolejny powód, by tego nie czynić. Zbliżająca się jesienna aktualizacja Windows 10 miała wprowadzić znaną nam już z kompilacji Insider aplikację Your Phone, ale okazuje się, że wcale nie musimy czekać do października. Aplikacja zyskała zgodność z April 2018 Update, czyli obecną wersją publiczną, zainstalowaną na większości urządzeń z Windows 10.

Your Phone jako aplikacja dla Windows 10 zadebiutował w testowej kompilacji 17728 z 31 lipca, a dziś dotarł również do gałęzi 19H1. Wydawało się, że na publiczne wydanie trzeba będzie czekać do października, kiedy to Redstone 5 wyjdzie z programu Insider, a tu niespodzianka! Nie musimy być już Insiderami, by korzystać z Your Phone. Jeśli nie jesteśmy fanami codziennego używania czasem niestabilnych kompilacji lub każdorazowego odpalania maszyny wirtualnej, gdy chcemy zobaczyć coś nowego, teraz te niedogodności możemy przekreślić. Your Phone otrzymał aktualizację do wersji 1.0.12161, która wprowadza ważne zmiany:

  • Jest już możliwość udostępniania zdjęć, klikając je po prostu prawym przyciskiem myszy;
  • Your Phone automatycznie połączy się z twoim telefonem, gdy komputer jest odblokowany;
  • Wsparcie dla Windows 10 Redstone 4 (publicznej wersji).

Naszym stałym Czytelnikom aplikacji Your Phone przedstawiać nie trzeba, ale jeśli jeszcze nie zdążyliście jej poznać, wszystkiego dowiecie się z 25 odcinka To był tydzień z Microsoft. Teraz już wystarczy użyć telefonu z Androidem w wersji 7.0 lub nowszej i możemy zacząć przygodę z Your Phone!

Aktualizacja: mimo ogłoszenia wsparcia dla April 2018 Update (1803) aplikacja może nas poinformować, że pełna funkcjonalność nadal jest dostępna tylko w RS5. Trafiliśmy na taki komunikat:

Twój telefon


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/your-phone/9nmpj99vjbwv

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

  • Archer 10:47 12.08.2018

    Pytanie, jak pobrać Your Phone? :P

Skomentuj

Autor