Menu kategorii
 • Nie mogliście zainstalować May Upadate? Microsoft właśnie rozwiązał Wasz problem

  Nie mogliście zainstalować May Upadate? Microsoft właśnie rozwiązał Wasz problem

   Wojciech Błachno
  Wojciech Błachno
  00:05
  13.07.2019
  1761 wyświetlenie

  Po ogromnej porażce, wpadce, wtopie, zwał jak zwał, z aktualizacją October 2018 Update, Microsoft stanął przed ogromnym wyzwaniem. Wiosenna aktualizacja 19H1, która potem otrzymała nazwę May 2019 Update, musiała być perfekcyjna!

  No nie do końca się to udało, ale Microsoft całkiem sprawnie, między innymi dzięki swojej roztropności, uniknął większych problemów. Niestety te mniejsze mimo wszystko się pojawiły, a z ich powodu Majowa aktualizacja nie do każdego dotarła aż do dziś.

  Reklama

  Problem ten związany był z interfejsem USB - jeśli do komputera mamy podłączony nośnik USB albo kartę pamięci, to majowa aktualizacja do nas nie dotrze. Problem ten został już rozwiązany, a odpowiednie poprawki pojawiły się wraz z aktualizacjami w ramach Patch Tuesday.

  Rozwiązano również problem z działaniem słuchawek Dolby Atmos. Jeśli te problemy Was dotyczyły, to od dziś możecie wreszcie spokojnie korzystać z najnowszej aktualizacji systemu. Trochę to trwało, ale zdecydowanie lepiej się nie śpieszyć o czym Microsoft się bardzo boleśnie przekonał w październiku.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-resolves-issues-that-prevented-upgrading-to-windows-10-version-1903

  Polecamy również w kategorii Windows