Nie masz czasu na granie? Microsoft zatrudni Ci kamerdynera

Nie masz czasu na granie? Microsoft zatrudni Ci kamerdynera

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
03:20
10.11.2017
0 komentarzy
1492 wyświetlenia

Chyba każdy gracz wie, jak to jest, gdy zanurzymy się w świecie gry i wciągnie to nas na długie godziny. Zapomnieć można wtedy o całym świecie, wliczając w to obowiązki domowe. Porozrzucane z finezją ubrania i niedojedzone kawałki pizzy mogą zamienić się w nową formę życia, czego zza ekranu można nawet nie dojrzeć. Jeśli mamy trudności z podjęciem decyzji, czy zająć się obowiązkami, czy graniem, Microsoft przychodzi z małą pomocą.

Dysponowanie czasem wolnym uchodzi dziś za normę, a nie przywilej nielicznych, jednak któż nie marzy, by mieć go jeszcze więcej? Na pewno nie gracze. Jeśli nie masz czasu na swojego Xboksa One X i przy okazji mieszkasz w Danii, Szwecji, Norwegii lub Finlandii, Xbox Nordic oferuje Ci okazję życia. Dzięki nowemu konkursowi ButlerService możesz wygrać usługi kamerdynera na okres tygodnia. Jak wyjaśnia Xbox Nordic, "Nie pozwól, by ślicznego wyścigu w Forzy zakłóciła śmierdząca sterta ubrań, by wspaniałej rozgrywki w Shadow of War zrujnował zlew pełen naczyń lub by niesamowita misja w Assasin's Creed poszła w odstawkę przez brudne okna".

Xbox Butler

Lista rzeczy, w których wyręczyć nas może kamerdyner, jest dość obszerna i w jej skład wchodzi mycie okien i podłogi, porządkowanie, opieka nad domem, zmywanie naczyń, robienie prania, prasowanie, sprzątanie, asysta osobista, składanie ubrań, słanie łóżka, wyprowadzanie psa, wspólna gra, ścieranie kurzy, odkurzanie i zamawianie jedzenia. Wszystko to, by - jak mówi Xbox Nordic - "dać graczom więcej czasu na granie".

Konkurs powstał przy współpracy z agencją reklamową Marvelous. Przystąpić do niego można, rejestrując się po prostu na stronie Xbox Butler, podając swój Xbox Gamertag i powód, dla którego chcielibyśmy wygrać. Możliwość zgłaszania się potrwa do 30 listopada. Zwycięzcy mogą liczyć na dwie czterogodzinne usługi kamerdynera w ciągu tygodnia, czyli osiem godzin niczym niezmąconej gry na swojej ulubionej konsoli.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/cant-find-time-play-xbox-one-x-microsoft-covered-personal-butler/

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor