Następna generacja Xboksa i wyczekiwany zwiastun Cyberpunk 2077

Następna generacja Xboksa i wyczekiwany zwiastun Cyberpunk 2077

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
00:03
11.06.2018
0 komentarzy
1264 wyświetlenia

Po paru gorących zwiastunach, nowych zapowiedziach współpracy oraz prezentacji bieżących i nadchodzących działań w Xbox Game Pass kolejnym tematem na dzisiejszym briefingu jest ID@Xbox - inicjatywa Microsoftu wspierająca niezależnych deweloperów gier. Oglądamy krótkie migawki z Outer Wilds, Afterparty, Kingdom: Two Crowns, The Gold Club 2019, Warhammer: Vermintide 2, Fringe Wars, Below, Conqueror's Blade, Waking, Raji, Super Meat Boy: Forever, Planet Alpha, Islands of Nyne, Sable, Harold Halibut, Bomber Crew, Children of Morta, The Wind Road, WarGroove, Generation Zero, Dead Cells i Ashen.

E3 2018

Po tym szybkim przeglądzie oglądamy trailer Shadow of the Tomb Raider - premiera na Xbox One i Xbox One X już 19 września. Kolejny tytuł to już exclusive - coś dla fanów deski, którzy katowali dawniej Tony'ego Hawka. To mocno realistyczne wizualnie Session, także w wersji na Xbox One X. Kolejny tytuł ekskluzywny to Black Desert - mmorpg, którego beta rozpocznie się jesienią tego roku. To oczywiście - podobnie jak większość pozostałych - tytuł z dostępną wersją 4K dla Xbox One X. Następnie oglądamy światową premierę zwiastuna zawierającego sceny z gry Devil May Cry 5, zapowiedzianej na wiosnę przyszłego roku. Jest też rozmowa z twórcami, którzy chwalą się możliwościami uzyskanymi dla Xbox One X.

E3 2018

Czas na kolejny tytuł ekskluzywny - to zbudowany na fali popularności oryginału Cuphead in The Delicious Last Course. Oglądamy też krótki zwiastun Finji, po czym stery przejmuje Phil Spencer, by zapowiedzieć kolejne - światowe premiery Jump Force i Dying Light 2, którego demo oglądamy. Jak mówią twórcy z Techland, po Dying Light 2 mamy spodziewać się wszystkiego, co powinien mieć dobry sequel. Niezwykle istotne w grze będzie podejmowanie decyzji, które będą miały ogromny wpływ na przebieg fabuły. Decyzji takich będą setki.

E3 2018

Kolejna ekskluzywna światowa premiera to wydawnictwo Microsoft Studios - zapowiedziane na 2019 r. Battletoads na Windows 10, Xbox One i Xbox One X. Oglądamy też trailery Just Cause 4 (premiera 4 grudnia tego roku) i Gears of War 5 (premiera w 2019 roku). To jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów i zapowiedź, która otrzymała na dzisiejszej konferencji chyba największe brawa.

E3 2018

Konferencję zamyka Phil Spencer, mówiąc, że obecne czasy są najbardziej żywotnymi dla gier, a Microsoft przedstawił dziś najwięcej nowości w swojej historii na E3. Wydawałoby się, że to już koniec, ale Spencer wyciągnął asa z rękawa, zapowiadając streaming gier w jakości konsolowej na dowolne urządzenie. Co więcej, Phil mówi o zespole sprzętowym, odpowiedzialnym m.in. za Xbox One X, który pracuje już nad architekturą następnych konsol Xbox. Czy to już koniec? Jeszcze nie! Po "wysypaniu się" scenografii Xboksa następuje ostatnia już, długo wyczekiwana wisienka na torcie.

E3 2018

W końcu możemy zobaczyć prawdziwy materiał na silniku Cyberpunk 2077 od naszego rodzimego studia CD Project Red. Twórcy Wiedźmina 3 znów pokazują klasę. Cóż, zobaczcie to sami!

Niestety, data wydania nie została jeszcze ujawniona. Wiemy jednak, jak prezentować się będzie gra - elementy cyberpunkowej estetyki są widoczne na każdym kroku. Po tym zwiastunie oglądamy jeszcze migawkę, będącą zlepkiem najciekawszych zwiastunów i briefing się kończy. Tym samym i my kończymy naszą relację!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GSpkM3-A6ys

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor