Nadal trwają prace nad naprawą problemów występujących w Surface Pro

Nadal trwają prace nad naprawą problemów występujących w Surface Pro

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
11:37
13.07.2017
0 komentarzy
1265 wyświetleń

Wraz z wprowadzeniem na rynek Surface Pro okazało się, że nawet najnowsze urządzenia stworzone przez Microsoft mogą cierpieć z powodu niedopracowań i problemów technicznych. Na szczęście w tym przypadku dotknęły one jedynie bardzo małej części posiadaczy. Jak pisaliśmy już na łamach naszego portalu, niektóre egzemplarze tego jakże interesującego urządzenia miały tendencję do spontanicznego przechodzenia w hibernację bądź wyłączania się. Wygląda jednak na to, że gigant z Redmond namierzył już przyczynę tego niepożądanego działania.

Jak informuje jeden z pracowników Microsoftu, przyczynę problemu ustalono już kilka dni temu. Niestety, nie podano do informacji, co dokładnie powodowało przechodzenie Surface Pro do stanu hibernacji. Na domiar złego, na wydanie łatki trzeba będzie jeszcze nieco poczekać – wpis z 12 lipca sugeruje, że nadal jest ona w fazie testów. Nic zresztą dziwnego, problemów tego typu nie da się wywołać na żądanie, pojawiają się one spontanicznie.

Najnowszy Surface Pro

Najistotniejszy jest fakt, że Microsoft wziął się w końcu za problem już oficjalnie, co sugeruje, że już niebawem ukażą się odpowiednie aktualizacje. Nie zmienia to jednak tego, że firma tej wielkości skrupulatniej powinna testować swoje urządzenia przed wypuszczeniem ich na rynek – za niemałą w końcu cenę oczekiwać można wysokiej jakości, nie zaś pojawiających się problemów sprzętowych.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-may-have-found-cause-of-surface-pros-sleeping-problem-and-is-now-testing-a-fix?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_c

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor