NBA 2K19 i dwie inne gry za darmo dla użytkowników Xbox Live Gold

NBA 2K19 i dwie inne gry za darmo dla użytkowników Xbox Live Gold

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:46
06.06.2019
666 wyświetleń

Posiadacze konta Xbox Live Gold mogą co jakiś czas liczyć na dodatkowe bonusy, zwłaszcza gry dostępne za darmo przez pewien czas. Można powiedzieć, że to namiastka Xbox Game Pass, choć Gold jest usługą dużo starszą. Tym razem Microsoft powraca z promocją Free Play Days (czy też "Dni grania za darmo"), w ramach której subskrybenci Xbox Live Gold mogą za darmo grać w trzy tytuły przez nadchodzący weekend.

Jak już pewnie gracze konsolowi wiedzą, "weekend" dla Microsoftu zaczyna się w czwartek i tak też stało się tym razem. Od dziś do ostatniej sekundy niedzieli posiadacze konta Gold będą mogli grać bezpłatnie w trzy tytuły.

NBA 2K19

NBA 2K świętuje 20 lat rewolucji w grach sportowych - od najwyższej klasy grafiki i rozgrywki przez przełomowe tryby gry, aż po wciągający otwarty świat „Neighborhood”. NBA 2K19 wciąż przełamuje granice i przybliża rozgrywkę o krok bliżej do rzeczywistej koszykarskiej kultury i ekscytacji.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy's Rainbow Six Siege to najnowsza z serii znanych gier z gatunku FPS wyprodukowana przez uznane studio Ubisoft Montreal. Dzięki Tom Clancy's Rainbow Six Siege gracz stanie się mistrzem zniszczenia, pozna realia walki na krótkie dystanse i taktyki zespołów do zadań specjalnych. Gra wyznacza nowe standardy dla rozgrywki taktycznej oraz intensywnych walk z użyciem broni palnej, w prostej linii wywodzących się z poprzednich części serii.

Stellaris: Console Edition

Wszechświat każdego dnia staje się coraz większy! Wraz z wydaniem Stellaris: Console Edition Paradox Development Studio po raz pierwszy wprowadza na konsole wspaniały gatunek gier strategicznych. Stellaris: Console Edition zapewnia dobrze znaną z pecetów strategiczną rozgrywkę, bogate i różnorodne rasy obcych, rozwijającą się historię oraz złożoność całej galaktyki, a wszystko to na wyciągnięcie Twojego pada.

Warto jeszcze dodać, że NBA 2K19 i Stellaris: Console Edition są obecnie przecenione w Microsoft Store - pierwsza gra z 308,99 zł na 101,97 zł, druga - ze 169,99 zł na 118 zł. Promocje skończą się odpowiednio za 11 i 4 dni.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2019/06/06/free-play-days-rainbow-six-siege-nba-2k19-stellaris/

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox