My People niebawem dostępne dla Insiderów

My People niebawem dostępne dla Insiderów

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
08:41
12.04.2017
0 komentarzy
1651 wyświetlenie

Jednym z kluczowych założeń, które zapowiedział Microsoft podczas projektowania aktualizacji Creators Update, było zaimplementowanie do systemu wspomnianego już na naszym portalu My People. Funkcja ta wygłądała bardzo zachęcająco na październikowej konferencji, kiedy to zaprezentowano ją szerzej, niestety, koniec końców, do ostatniej wielkiej aktualizacji Windows 10 nie trafiła. Na jej oficjalne wprowadzenie przyjdzie nam poczekać jeszcze do czasu ukazania się Redstone 3, jednakże uczestnicy programu Windows Insider Preview otrzymają do niej dostęp najprawdopodobniej już niebawem.

Już od kilku dni Insiderzy mogą pobierać aktualizacje zmierzające do Redstone 3, a co za tym idzie, również nowości niedostępne w Creators Update. Jak się okazuje, My People jest zamieszczone w ich systemach już od kompilacji 16170, ale pozostaje nieaktywne. Jak wiadomo, zawsze znajdzie się jednak maniak, któremu uda się uruchomić wyłączone przez programistów funkcje i było tak również w tym przypadku. Otóż całą sprawą zainteresowali się redaktorzy serwisu Thurrott, którzy to nie dość, że aktywowali i przetestowali My People, to jeszcze stwierdzili, że mimo niedopracowania większość jego funkcji już działa.

My People w działaniu

Implementacja działającego My People w systemie Insiderów oznacza jedno - niebawem z całą pewnością dostaną oni do testów tę funkcję oficjalnie, w aktywnej wersji. Niestety, użytkownicy, którzy nie zaliczają się do testerów, będą musieli poczekać do wydania następnej wielkiej aktualizacji, aby wypróbować My People.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/early-version-windows-10s-people-feature-shows-redstone-3-screenshots/

Polecamy również w kategorii Windows Insider

Komentarze

Skomentuj

Autor