Możliwość zmiany układu w Wiadomościach Microsoft

Możliwość zmiany układu w Wiadomościach Microsoft

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
14:50
10.01.2019
292 wyświetlenia

Nasze smartfony przejęły obecnie rolę nośnika prasy. No bo jakby się tak dobrze przyjrzeć, to kiedyś do kawy (lub po prostu do śniadania) sięgaliśmy po lekturę gazety, klasycznego papierowego dziennika, by oddać się codziennej porannej prasówce. Dzisiaj, na tym obrazie klasyczną gazetę zastąpił właśnie smartfon. Jest to po prostu dużo wygodniejsze, szybsze i bardziej interaktywne.

Wszelkiego rodzaje aplikacje mobilne, pełniące funkcje agregatorów wiadomości z różnych portali internetowych, są teraz naprawdę popularne. Portale te prowadzone są najczęściej przez te same redakcje, co papierowe, tradycyjne odpowiedniki. Zatem de facto otrzymujemy dostęp do tych samych informacji o wiele szybciej. Przykładem takiej aplikacji jest między innymi Microsoft News, czyli Wiadomości Microsoft. Ich zaletą jest to, że za zawartość odpowiada sztab ludzi, którzy weryfikują wszystkie informacje i trzymają pieczę nad jakością contentu.

Wiadomości Microsoft Układ

Aplikacja ta otrzymała właśnie aktualizację zarówno na iOS, jak i na Androidzie. Użytkownicy otrzymali możliwość wyboru jednego z trzech układów, w których wyświetlana będzie treść - układ Standardowy, Kompaktowy oraz Tylko tekst. Aplikację można pobrać już teraz, wprost ze Sklepu Google Play, lub iTunes AppStore.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-news-mobile-app-for-ios-and-android-updated-with-new-layout-options/

Polecamy również w kategorii Android