Możliwość wysyłania prezentów już wkrótce trafi na Xbox One

Możliwość wysyłania prezentów już wkrótce trafi na Xbox One

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
22:45
07.07.2017
0 komentarzy
1091 wyświetlenie

Ewolucja środowiska graczy trawa już ładnych parę dekad. Wraz z biegiem czasu wykształcili oni specyficzne więzi społeczne, zrzeszając się w klany i gildię, bądź po prostu wymieniając się spontanicznie prezentami – oczywiście dominują w tym przypadku gry bądź wirtualne wyposażenie. W przypadku Xboksa było to jednak mocno utrudnione, gdyż w przeciwieństwie do platform komputerowych, jak chociażby Steam, sklep z którego korzysta nie umożliwiał transferu cyfrowych dóbr na konto innego użytkownika. Wszystko wskazuje na to, że niebawem się to zmieni.

Można to łatwo wywnioskować z jednej z ostatnich wypowiedzi Mike Ybarry na Twitterze. Mimo iż jest on codziennie bombardowany pytaniami społeczności, znajduje czas by odpowiedzieć na chociaż część z nich, zaś jedno z ostatnich dotyczyło właśnie wysyłania świeżo zakupionych produktów do znajomych w formie prezentu. Mike stwierdził, że moment w którym będzie to możliwe nastąpi już niebawem.

Wprowadzenie tego typu opcji na Xboksa nie jest może wielkim przełomem, jednak z pewnością zostanie ona przyjęta przez graczy z radością. Kto wie, być może jest to pierwszy krok na drodze do ulepszenia sklepu, który według wielu użytkowników zasługuje na generalną przebudowę?


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/xbox-one-gamers-will-soon-be-able-to-gift-video-games-to-friends

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor