Mobilny Microsoft Dynamics CRM

Mobilny Microsoft Dynamics CRM

 Adam Stępień
Adam Stępień
17:21
20.02.2008
0 komentarzy
2099 wyświetleń
Microsoft poinformował o wprowadzeniu na rynek serwisu stworzonego przez firmę Logotec Engineering, umożliwiającego mobilne korzystanie z systemu Microsoft Dynamics CRM. Serwis umożliwia tworzenie mobilnych odpowiedników oprogramowania CRM, dzięki którym użytkownik uzyskuje dostęp do danych za pośrednictwem urządzeń mobilnych wyposażonych w system Windows Mobile. Serwis powstał na bazie platformy Mobile@Connector stworzonej przez firmę Logotec Engineering – certyfikowanego partnera Microsoft Gold Certified Partner.

Serwis działa zarówno z oprogramowaniem Microsoft CRM w wersji 4.0, jak i 3.0, instalowanej lokalnie u klienta lub hostowanej przez partnera. Pobieranie, instalacja i przygotowanie mobilnego rozwiązania zajmuje użytkownikowi kilkanaście minut. Pozwala ono na dostęp do danych przechowywanych w systemie Microsoft Dynamics CRM za pośrednictwem urządzenia mobilnego, bez względu na to, czy użytkownik jest online, czy offline. Rozwiązanie zachowuje wszelkie modyfikacje systemu CRM. Rejestracja w serwisie zajmuje zaledwie kilka minut i odbywa się automatycznie. W tym czasie rozwiązanie zostaje pobrane do urządzenia mobilnego, a następnie skonfigurowane zgodnie z konfiguracją źródłowego systemu CRM. Wszystkie dokonywane w systemie Microsoft Dynamics CRM zmiany są automatycznie dostępne również w aplikacji mobilnej. Rozwiązanie zapewnia pełną synchronizację, bez względu na to, czy użytkownik korzysta z połączenia przewodowego czy bezprzewodowego. Rozwiązanie zapewnia również dostęp do terminów, zadań i wiadomości e-mail w Microsoft Dynamics CRM. Poza standardowymi ustawieniami i modyfikacjami Microsoft Dynamics CRM, Mobile@Connector pozwala na wprowadzanie dalszych zmian w interfejsie użytkownika: kontrola widoczności pól i danych, reguły poprawności itp.

Użytkownicy mają możliwość przetestowania rozwiązania bezpłatnie do maja 2008 roku, pobierając je ze strony: www.MobileConnector.com/MSCRM. Cena rozwiązania będzie kształtować się w Europie na poziomie 25 euro.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.microsoft.com/poland/centrumprasowe/prasa/08_02/03.mspx

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu

Komentarze

Skomentuj

Autor