Mobilne To-Do z przydatnymi nowościami

Mobilne To-Do z przydatnymi nowościami

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:28
27.09.2018
276 wyświetleń

To-Do to świetna aplikacja, dostępna na wielu platformach, która pomaga nam organizować nasze obowiązki i o nich przypomina. Microsoft udostępnił właśnie aktualizację dla mobilnych wersji aplikacji na systemy Android oraz iOS. Nowa wersja jest oznaczona numerem 1.40. Zmiany w niej zawarte są drobne, ale, jak zwykle, przydatne.

Wersja na Androida umożliwia od teraz wyłączenie list inteligentnych. Możemy je w Ustawieniach aplikacji aktywować, wyłączyć lub ustawić automatyczne ukrywanie po wykonaniu wszystkich zadań.

Wersja na iOS otrzymała uproszczone usuwanie zadań podrzędnych. Wystarczy kliknąć X przy zadaniu lub przytrzymać je i przeciągnąć z prawej do lewej.

Jak widać, zmiany są naprawdę symboliczne, lecz jednocześnie wyjątkowo przydatne. Aplikację można pobrać za darmo ze Sklepu Google Play lub iTunes AppStore. Po zalogowaniu nasze dane zostaną zsynchronizowane i dostęp do naszych zadań będziemy mieć zarówno na telefonie, jak i na komputerze (za pośrednictwem przeglądarki lub aplikacji w Windows 10).


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-rolls-out-a-new-update-for-to-do-app-for-android-and-ios-devices/

Polecamy również w kategorii Pozostałe aplikacje