Microsoft zwiększy tempo wydawania testowych kompilacji Windows 10

Microsoft zwiększy tempo wydawania testowych kompilacji Windows 10

 Piotr Maciejko
Piotr Maciejko
20:50
30.01.2015
1 komentarz
2382 wyświetlenia

Ostatnia oficjalna wersja testowa Windowsa 10 była oznaczona numerem 9879 i została opublikowana jeszcze przed styczniową konferencją Microsoftu. Od tamtego czasu, nie licząc styczniowego buildu 9926, firma nie udostępniła żadnej nowej kompilacji systemu. Okazuje się jednak, że działanie to było celowe i już wkrótce zostanie wydana kolejna wersja testowa. Gabriel Aul poinformował również, że częstotliwość publikowania nowych kompilacji Windowsa 10 ulegnie zwiększeniu.

Od styczniowej konferencji Microsoftu nie została opublikowana żadna nowa wersja testowa Windowsa 10. Takie działanie miało na celu budowanie emocji wśród członków projektu 'Windows Insider'. Firma opracowywała w tym czasie szereg nowych kompilacji systemu, które już niebawem będziemy mogli przetestować. Zawierają one ponoć sporą liczbę nowości, które uczynią pracę z Windows 10 jeszcze bardziej przyjemną i komfortową. Wiadomo również, że w miarę zbliżania się do ostatecznej daty wydania systemu, prowadzone nad nim prace będą coraz bardziej intensywne.

Gabriel Aul zapytany o częstotliwość udostępniania nowych kompilacji Windowsa 10 stwierdził, że z pewnością ulegnie ona zwiększeniu. Wersje testowe będą pojawiać się częściej, co pozwoli inżynierom Microsoftu jeszcze lepiej przygotować finalne wydanie systemu w oparciu o propozycje członków projektu 'Windows Insider'. Użytkownicy otrzymają również możliwość bezpośredniego uaktualnienia do stabilnej wersji Windowsa 10 z poziomu dowolnej wersji testowej.

Przekazane przez Gabriela Aula informacje czynią projekt 'Windows Insider' jeszcze bardziej interesującym. Możliwość aktualizacji kompilacji testowej do finalnego wydania systemu jest komfortowym rozwiązaniem. Zachęcamy do samodzielnego przetestowania wszystkich nowości dostępnych obecnie w Windows 10.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/new-technical-preview-builds-will-come-faster-to-insiders-next-one-soon-ish

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

  • Janek 20:03 31.01.2015

    Lenovo-grafika Intel gryzie się z Win10

Skomentuj

Autor