Microsoft zapowiada swoje wystąpienie na targach E3 2017

Microsoft zapowiada swoje wystąpienie na targach E3 2017

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
21:26
16.02.2017
0 komentarzy
1833 wyświetlenia

Prezentacje Xbox na E3 historycznie odbywały się w poniedziałkowe poranki. W tym roku, choć zmienia się dzień, miejsce pozostaje to samo - Galen Center w Los Angeles. Microsoft zapowiedział, że jego wystąpienie odbędzie się w niedzielę, 11 czerwca, o godzinie 2:00 PM PDT (23:00 czasu polskiego). Konferencja będzie transmitowana na żywo, możecie się więc spodziewać relacji na łamach CentrumXP!

Na konferencję Microsoft zaprasza słowami "Przygotujcie się na NAJPOTĘŻNIEJSZĄ informację tego roku." i wymowną grafiką, którą widzieliśmy już wcześniej w odniesieniu do tajemniczego Project Scorpio. Nie ma wątpliwości, że to właśnie 11 czerwca odbędzie się pierwsza prezentacja nowej konsoli. Na mocne uderzenie sprzętowe przygotował nas również Phil Spencer, który w styczniu obwieścił, że 2017 nie będzie rokiem zdominowanym przez FPS Halo, ani Gears of War. Nie oznacza to jednak zaprzestania pracy nad seriami. Pierwsze uniwersum zostanie rozwinięte już za kilka dni za sprawą RTS Halo Wars 2, natomiast Gears of War 4 otrzyma w tym roku kilka rozszerzeń.

Project Scorpio - wówczas jeszcze jako sama koncepcja - wyłonił się na konferencji E3 2016, gdzie postawiono go obok Xbox One S, jednak bez żadnych odniesień graficznych. Stało się jasne, że Scorpio będzie w stanie konkurować z high-endowymi komputerami, które już teraz obsługują gry w 4K i z teksturami UHD. Dodatkowo konsola zapewni pełne wsparcie dla zestawów VR. Prócz obiecujących możliwości i spójności z generacją Xbox One o konsoli nie wiadomo praktycznie nic. Wygląda na to, że wszystko zmieni się dopiero w czerwcu.

Co jeszcze chce nam pokazać Microsoft? Phil Spencer wspominał o "nowych doświadczeniach z innym IP", co sygnalizowałoby wkład w inną franczyzę. Być może dane nam będzie popatrzeć na Sea of Thieves, Crackdown 3 lub State of Decay 2.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/xboxs-e3-2017-briefing-will-happening-june-11/

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor