Microsoft zaktualizował SMS Organizer dla Androida

Microsoft zaktualizował SMS Organizer dla Androida

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:17
02.01.2018
0 komentarzy
1353 wyświetlenia

SMS Organizer to bezpłatna aplikacja od Microsoft Garage, która pozwala użytkownikom Androida skupić się na najbardziej dla nich znaczących SMS-ach, filtrować spam, tworzyć karty przypomnień z szybkimi akcjami i głębokimi linkami, rozpoznawać OTP, odpowiadać błyskawicznie i nie tylko. W inteligentnym kategoryzowaniu wiadomości pomagają modele machine learningowe. Aplikacja doczekała się aktualizacji do wersji 1.1.50. Sprawdźmy, dlaczego Microsoft uważa, że przesiadka z domyślnej aplikacji SMS na SMS Organizer jest najlepszym, co można zrobić.

SMS Organizer na Androida

Aktualizacja do wersji 1.1.50 zorientowana jest zwłaszcza na śledzenie usług finansowych, takich jak konta bankowe i e-portfele. Najnowsza funkcja rozpoznaje ważne dane pojawiające się w wiadomościach, takie jak kwota zaksięgowana, kwota obciążenia oraz dostępne saldo. Pośród wielu innych kategorii SMS Organizer może utworzyć rodzaj wyciągu z listą wpłat i wypłat. Inne nowości to możliwość ustawienia dodatkowego zabezpieczenia w postaci wsparcia dla skanera linii papilarnych, który sprawuje się świetnie, gdy ktoś próbuje uzyskać dostęp np. do sekcji finansowej. Oficjalny changelog prezentuje się następująco:

  • Wsparcie dla kont i transakcji
  • Opcja włączenia zabezpieczeń w widoku Konta
  • Obsługa większej liczby wzorców Przypomnień
  • Ulepszona klasyfikacja SMS
  • Poprawki błędów

SMS Organizer zadebiutował w styczniu na rynku indyjskim. Aplikacja porzuca tradycyjną skrzynkę odbiorczą, gdzie na jedną listę trafiają wszystkie wiadomości, na rzecz kategorii - mogą być one osobiste, transakcyjne lub promocyjne. Aplikacja jest szczególnie przydatna z uwagi na wysokie rozpowszechnienie spamu SMS w Insidach.

Aplikację w aktualnej wersji można pobrać ze sklepu Google Play. Trzeba mieć jednak na uwadze, że SMS Organizer pozostaje w wersji beta, dlatego może sprawiać problemy.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-updates-sms-organizer-app-ability-track-financials/

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor