Microsoft wypuści dziś ponad 30 opcjonalnych aktualizacji dla Windows

Microsoft wypuści dziś ponad 30 opcjonalnych aktualizacji dla Windows

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
13:11
21.04.2015
0 komentarzy
2747 wyświetleń

Przyzwyczailiśmy się już do pakietów poprawek i aktualizacji, wypuszczanych przez Microsoft każdego miesiąca (Patch Tuesday). Tym razem użytkownicy systemów Windows otrzymają niezwiązany z harmonogramem zestaw ponad 30 aktualizacji.

Jak głosi oficjalny komunikat na stronie firmy, jeszcze dziś użytkownicy Windows 7, 8.1, Server, RT i wielu innych edycji, będą mogli opcjonalnie pobrać ponad 30 nowych aktualizacji. Wśród nich znajdą się łatki, dotyczące nienazwanych podatności lub dodatkowe aktualizacje zabezpieczeń. Większość łatek została oznaczona jako ważna (important) lub krytyczna (critical). W podanym linku znajdziemy dość szczegółowy opis poszczególnych aktualizacji.

Jakie problemy mają rozwiązać dzisiejsze łatki? Tego jeszcze nie wiadomo, bowiem odnośniki do artykułów nie pojawiły się jeszcze w zestawieniu. Z drugiej strony mówi się, że niektóre z nich będą dotyczyć niedomagań w łączności Wi-Fi czy problemów z Blu-ray. Niektóre łatki pochodzą z 14 marca (ostatni Patch Tuesday), 10 marca i poprzednich miesięcy. Wszystkie z nich zostały udostępnione w ramach automatycznych aktualizacji i oznaczone jako opcjonalne.

Pełne opisy aktualizacji zostaną najprawdopodobniej opublikowane jeszcze dzisiaj. Również dziś lista aktualizacji będzie dostępna poprzez usługę Windows Update.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/more-than-30-optional-updates-will-hit-windows-today-in-unscheduled-release

Polecamy również w kategorii Bezpieczeństwo

Komentarze

Skomentuj

Autor