Microsoft wymusza instalacje Service Pack 1 dla Windows 7

Microsoft wymusza instalacje Service Pack 1 dla Windows 7

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
19:16
18.03.2013
0 komentarzy
4606 wyświetleń

Od jutra Windows Update automatycznie zainstaluje zbiór aktualizacji Service Pack 1 dla systemu Windows 7. Po kilkunastu miesiącach od wydania wciąż brakuje go na wielu komputerach.

Service Pack 1 dla Windows 7 został wydany ponad dwa lata temu. Wielu użytkowników tego systemu wciąż korzysta z jego podstawowej wersji, przez co narażeni są na utratę bezpieczeństwa i inne pomniejsze błędy. Warto zauważyć, że pomoc techniczna dla podstawowej wersji Windows 7 zostanie zamknięta już 9 kwietnia 2013 roku. W związku z troską o bezpieczeństwo danych swoich użytkowników Microsoft zdecydował się na wprowadzenie automatycznej instalacji tego zestawu najważniejszych poprawek.

Ważną informacją jest, że ta automatyczna instalacja Service Pack 1 nie dotyczy komputerów obsługiwanych w domenach System Center Configuration Manager oraz Windows Server System Update. W tym wypadku administratorzy systemów i sieci będą sami decydować o instalacji tych poprawek.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://blogs.windows.com/windows/b/bloggingwindows/archive/2013/03/18/windows-7-sp1-to-start-rolling-out-on-windows-update.aspx

Polecamy również w kategorii Windows 7

Komentarze

Skomentuj

Autor