Microsoft wydał „Office 365 Germany” do użytku

Microsoft wydał „Office 365 Germany” do użytku

 Damian Lisak
Damian Lisak
13:39
27.01.2017
0 komentarzy
1254 wyświetlenia

W ostatnim czasie firmy coraz częściej sięgają po rozwiązanie, jakim jest chmura. Zdarza się jednak, że lokalne przepisy mogą regulować to, w jaki sposób dane są przechowywane, dostępne i kontrolowane. Dlatego właśnie wydano nową wersję Office 365, zwaną Office 365 Germany.

Korzystanie z chmury staję się coraz popularniejsze za sprawą wygody i bezpieczeństwa, jaką ta usługa daje. Jednakże w Niemczech, Unii Europejskiej oraz Europejskim Stowarzyszeniu Wolnego Handlu (ESWH), Microsoft napotkał pewne ograniczenia dotyczące wykorzystywania chmury. Z tego powodu firma z Redmond wydała nową wersję swojej usługi, która została tak zaprojektowana, aby spełniać nawet te najbardziej rygorystyczne wymagania niemieckiego prawa oraz przepisów Unii Europejskiej. Powstanie Office 365 Germany jest również wynikiem współpracy Microsoft z Deutsche Telekom, którą ogłoszono w 2015 roku.

Nowa wersja Office 365

Jak widać, nawet przepisy dotyczące usługi chmury mogą się znacząco od siebie różnić w zależności od kontynentu, kraju czy organizacji. Nie jest to jednak przeszkoda dla inżynierów giganta z Redmond. Microsoft udowodnił, że Office 365 jest usługą nowoczesną i elastyczną, a przepisy i regulacje prawne nie są dla niego przeszkodą we współpracy.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-releases-office-365-germany-into-general-availability

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor