Microsoft wprowadza FastTrack w Windows 10 i Dynamics 365

Microsoft wprowadza FastTrack w Windows 10 i Dynamics 365

 Damian Lisak
Damian Lisak
12:38
24.01.2017
0 komentarzy
1214 wyświetlenia

FastTrack to usługa, której zadaniem jest pomoc przedsiębiorcom w szybszym i efektywniejszym rozwijaniu firmy. Firma z Redmond planuje rozszerzyć zakres oferowanej przez siebie usługi poprzez wdrożenie jej do Windows 10 oraz Dynamics 365. Zdaniem Microsoft, FastTrack w systemie Windows 10 zapewni dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi, zasobów oraz porad w najbezpieczniejszej wersji systemu Windows.

Oprócz tego, będzie obsługiwany przez partnerów szkoleniowych, a nie jak w przypadku Office 365, przez FastTrack Center. Jeżeli natomiast chodzi o Dynamics 365, to usługa FastTrack jest podobna do tej z Windows 10. Zespół inżynierów będzie oferował pomoc techniczną i warsztaty, które mają pomóc we wdrożeniu chmury, jej użyciu i przystosowaniu oraz usunięciu problemów, które mogą się pojawić. Microsoft podkreślił również znaczenie Ready for Windows i Windows Upgrade Analytics Servise. Te rozwiązania mają pomóc w upewnieniu się, że obecne oprogramowanie, sprzęt, sterowniki oraz inne narzędzia są kompatybilne z najnowszą wersją systemu.

Microsoft wprowadza FastTruck w Windows 10 i Dynamics 365

Zdaniem Microsoft, miesięcznie FastTrack zyskuje około 4 tysięcy użytkowników. Dzięki wprowadzeniu go do Windows 10 obie usługi stają się jeszcze bardziej funkcjonalne i przyjazne branży biznesowej. Ilość funkcji i usług, które są w pełni kompatybilne z Windows 10 rośnie, a to może się przełożyć na częstszy wybór tego właśnie systemu jako środowiska pracy.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-introduces-fasttrack-for-windows-10-and-dynamics-365

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu

Komentarze

Skomentuj

Autor