Microsoft ulepsza system aktualizowania Office 365

Microsoft ulepsza system aktualizowania Office 365

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:32
20.06.2014
0 komentarzy
1390 wyświetleń

Decyzja, by uczynić Office 365 subskrybowaną usługą, okazała się świetnym rozwiązaniem dla firm. Z milionami konsumentów i klientów biznesowych na pokładzie Office'a 365 Microsoft musi zapewnić jasne informacje o tym, kiedy i w jaki sposób dokonuje zmian serwisu.

By ułatwić przedsiębiorcom przygotowania do nadchodzących zmian, firma zamieściła przejrzysty harmonogram. Wyświetla on listę funkcji, rozszerzeń i aktualizacji, które w przyszłości zaliczy Office 365. Microsoft nie wyklucza dołączania do listy odległych w przyszłości zmian, jednak póki co skupia się na najbliższych miesiącach.

Office 365

Jeżeli nie lubisz długiego wyczekiwania, Microsoft przygotował nową funkcję o nazwie "First Release". Korzystając z niej, masz szansę uzyskać część znaczących uaktualnień dla Office 365, SharePoint Online i Exchange Online, nim trafią one do dystrybucji ogólnej. Jak podaje Microsoft, "First Release" dostarczy owych aktualizacji nawet na dwa tygodnie przed datą standardowej publikacji.

Zarówno nowy harmonogram, jak i "First Release" pomogą użytkownikom w lepszym zarządzaniu swoim kontem, pozwalając lepiej przygotować się na nowości i uzyskać je przed czasem. Więcej informacji o nowych funkcjach firma poda podczas konferencji YamJam, 24 czerwca o godzinie 9 AM czasu pacyficznego.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-provides-roadmap-for-office-365-and-a-new-first-release039-program

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor