Microsoft rozsyła Xbox Insiderom więcej zaproszeń do pierścienia Skip Ahead

Microsoft rozsyła Xbox Insiderom więcej zaproszeń do pierścienia Skip Ahead

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
23:48
20.06.2018
0 komentarzy
533 wyświetlenia

W zeszłym tygodniu Microsoft ogłosił utworzenie nowego pierścienia w programie Xbox Insider o nazwie Alpha – Skip Ahead. Jest to zaczerpnięty z programu Windows Insider sposób na jednoczesne otrzymywanie kompilacji RS4 i RS5. Mówiąc krótko, pozwala on "wyprzedzić" bieżące kompilacje testowe i sięgnąć po te "dalsze". W ostatnich dniach tryb oparty był właśnie na kręgu Alpha, ale Microsoft postanowił rozszerzyć dostępność na wszystkie pozostałe.

Xbox Insider Alpha Skip Ahead

Dość szybko po utworzeniu nowego pierścienia Microsoft umożliwił dołączanie do niego, jednak było to ograniczone do pierścienia Alpha. Przez ostatnie dni firma zaobserwowała "sporo ekscytacji w społeczności" i postanowiła zwiększyć różnorodność publiczności Alpha - Skip Ahead. Od dziś zaproszenia do tego pierścienia będą otrzymywać również Insiderzy z pozostałych pierścieni, a więc z Beta, Delta i Omega. O otrzymaniu zaproszenia będzie decydować historia i jakość przesłanego dotychczas feedbacku.

O tym, czy jako Xbox Insiderzy zakwalifikowaliśmy się do nowego pierścienia, musimy dowiedzieć się sami. W tym celu uruchamiamy Xbox Insider Hub, przechodzimy do zakładki z zawartością Insider, wybieramy "Xbox One Update Preview", a następnie "Zarządzaj". "Zaproszenia te dotyczą tylko pierścienia Alpha - Skip Ahead, więc nowi członkowie Bety, Delty i Omegi nie będą mieli w tym czasie dostępu do pierścienia Preview Alpha".

Jeśli mamy zaproszenie i jesteśmy zainteresowani testowaniem dalej wysuniętych kompilacji, Microsoft zachęca nas do rejestracji. Liczba miejsc jest na chwilę obecną ograniczona i panuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy".


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2018/06/20/were-inviting-more-xbox-insiders-to-join-alpha-skip-ahead/

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor