Microsoft rozbuduje Mixed Reality Partner Program

Microsoft rozbuduje Mixed Reality Partner Program

 Damian Lisak
Damian Lisak
03:30
11.07.2017
0 komentarzy
1053 wyświetlenia

Na początku tego roku Microsoft ogłosił rozbudowę swojego programu HoloLens Agency Readiness Partner w Europie, ułatwiając organizacjom z całego kontynentu rozwijanie holograficznych zestawów oraz budowanie nowej generacji aplikacji i narzędzi mieszanej rzeczywistości. W dniu wczorajszym firma zapowiedzieała, że udostępni program dla jeszcze większej liczby osób na całym świecie, pod hasłem Mixed Reality Partner Program.

Microsoft ogłosił, że ponad 30 partnerów HoloLens Agency Readiness tworzy doświadczenia i rozwiązania dotyczące mieszanej rzeczywistości w ramach swojego programu. Ten postęp w dziedzinie technologii toruje drogę dla licznych klientów i firm na całym świecie, w tym Boeing, PGA Tour i Real Madrid. W związku z tym firma rozbudowała program o integratorów systemów (SIs) i agencje cyfrowe: Dziś z entuzjazmem informujemy, że ze względu na rosnący popyt ze strony partnerów i klientów, stworzyliśmy Mixed Reality Partner Program, który rozbudowuje program Agency Readiness o przyjęcie integratorów systemów i agencje cyfrowe z całego świata. Wszyscy obecni partnerzy HoloLens Agency Readiness zostaną zaproszeni do Mixed Reality Partner Program. Firma twierdzi, że rozbudowa ta pozwoli integratorom systemów i agencjom cyfrowym na tworzenie jeszcze lepszych rozwiązań 3D i mieszanej rzeczywistości dla ich klientów. Ponadto, kwalifikujący się partnerzy mogą rozpocząć szkolenie na temat wiedzy technicznej o mieszanej rzeczywistości i rynku przedsiębiorstw poprzez zarejestrowanie sie na wielotygodniowy program. Partnerzy, którzy ukończą ten program, zyskają wiele korzyści, takich jak bezpośredni dostęp do oddziałów wsparcia Microsoftu, czy mentoring. Co więcej, partnerzy posiadający dużą wiedzę na temat mieszanej rzeczywistości będą mogli natychmiast rozpocząć współpracę z firmą w celu opracowywania rozwiązań dla klientów.

Nowy Mixed Reality Partner Program

Ruch ten jest tylko kamieniem milowym w misji Microsoftu, polegającym na dostarczeniu mieszanej rzeczywistości każdej osobie i organizacji na tej planecie. Osoby zainteresowane zarejestrowaniem się w tym programie mogą to zrobić na oficjalnej stronie Microsoftu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-expands-the-mixed-reality-partner-program-to-include-sis-and-digital-agencies

Polecamy również w kategorii HoloLens

Komentarze

Skomentuj

Autor