Microsoft otworzył rejestrację do udziału w SharePoint Virtual Summit

Microsoft otworzył rejestrację do udziału w SharePoint Virtual Summit

 Damian Lisak
Damian Lisak
09:29
23.03.2017
0 komentarzy
1439 wyświetleń

W maju zeszłego roku Microsoft zorganizował wydarzenie wirtualne zwane Future of SharePoint, które obejrzało, jak twierdzi gigant, ponad 50000 osób. W tym roku sprawa ma się podobnie. Microsoft w dniu wczorajszym opublikował informację o rozpoczęciu rejestracji na tegoroczne wydarzenie SharePoint Virtual Summit, które odbędzie się 16 maja.

Całe wydarzenie jest darmowe. Jego celem będzie poruszenie tematu Jak stworzyć i połączyć miejsce pracy w Office 365 z wykorzystaniem OneDrive i SharePoint oraz zintegrować wspomniany pakiet biurowy z Yammer, Microsoft Teams, Windows, PowerApps i Microsoft Flow. Gigant udostępnił także harmonogram imprezy, na której pojawi się Jeff Teper, James Phillips oraz Chuck Friedman. Wg czasu letniego pacyficznego (PDT, UTC -7:00), harmonogram wygląda następująco:

  • 10:00 – Doors Open,
  • 10:15 – Summit keynote,
  • 11:00 – Customer showcase and technical breakout sessions,
  • 12:00 – Q&A with Microsoft executives.

SharePoint Virtual Summit

Wydarzenie odbędzie się online, dzięki czemu, aby móc je śledzić, wystarczy dostęp do Internetu. Microsoft zapowiedział, że sesja zostanie w późniejszym czasie udostępniona na żądanie dla osób, które nie były w stanie jej oglądać na żywo.

Tego typu wydarzenia online mają ogromną zaletę – osoby zainteresowane nie muszą przemierzać ogromnych odległości ani ponosić związanych z tym kosztów, aby wziąć w nich udział. Pozostaje mieć nadzieję, że tego typu eventy nie zmienią w przyszłości swej formy na Pay-per-View. Rejestracji na SharePoint Virtual Summit można dokonywać na witrynie Microsoftu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-opens-registrations-for-its-sharepoint-virtual-summit?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+neowin-ma

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne

Komentarze

Skomentuj

Autor