Microsoft otwiera nowe centrum technologiczne w Sydney

Microsoft otwiera nowe centrum technologiczne w Sydney

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
12:46
06.02.2019
301 wyświetlenie

Microsoft ogłosił właśnie otwarcie nowego centrum technologicznego w Sydney. Nowy projekt ma na celu zacieśnienie współpracy między lokalnym biznesem a agencjami rządowymi oraz cyfryzację wykonywanych przez nich zadań. Współpraca ma być oparta o technologie chmurowe Microsoftu i algorytmy sztucznej inteligencji.

Konkretnie Microsoft nawiązał współpracę z rządem stanu Nowej Południowej Walii, którego siedzibą jest australijskie Sydney. Podmioty mają skupić się na budowie skoncentrowanej na danych metodzie zarządzania oraz utworzeniu platformy umożliwiającej rozwój interesujących projektów cybernetycznych. Do działania zaproszono również firmę DXC Technology, która jest największym australijskim dostawcą usług sieciowych. Praca Microsoftu z firmą z sektora prywatnego ma na celu wdrożenie usług chmurowych Azure do sektora publicznego i największych przedsiębiorstw.

To znacząca inwestycja Microsoftu w rynek australijski. Microsoft Technology Centre pomoże naszym klientom przyspieszyć ich podróż po cyfrowym świecie przez poprawne połączenie dwóch niezbędnych zasobów - ludzi i technologii. W tym jednym miejscu możliwa będzie prezentacja osiągnięć i dalsza praca nad poprawą nadal istniejących problemów. Jesteśmy dumni, że inicjatywa została poparta przez rząd federalny i firmę DXT Technology.
- powiedział Steven Worrall, dyrektor australijskiego oddziału Microsoftu


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/new-microsoft-technology-centre-opens-in-the-heart-of-sydney-australia

Polecamy również w kategorii Microsoft