Microsoft ogłosił datę premiery Windows 10

Microsoft ogłosił datę premiery Windows 10

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
12:09
01.06.2015
0 komentarzy
2214 wyświetlenia

Testujecie na co dzień system Windows 10 lub korzystacie ze smartfonów z systemem Windows Phone? Jeśli tak i nie możecie się doczekać, by w końcu poznać datę premiery Windows 10, dlaczego nie zapytacie o nią Cortanę? Wasza osobista asystentka chętnie Wam na to pytanie odpowie, o czym możecie przekonać się na poniższym nagraniu. Tych, którzy nie mają dostępu do tej nowoczesnej funkcji lub nie znają dobrze języka angielskiego informujemy, że Windows 10 zadebiutuje na rynku już 29 lipca.

Tego dnia Windows 10 nie tylko trafi na półki sklepowe i zacznie być rozprowadzany wraz nowymi urządzeniami stacjonarnymi i mobilnymi, ale także zostanie udostępniony w formie darmowej aktualizacji dla użytkowników Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1. Jak informuje Microsoft, "29 lipca otrzymacie Windows 10 na komputery PC i tablety w formie darmowej oferty aktualizacji, a także na nowych komputerach PC z Windows dostarczanych przez Waszych ulubionych producentów. Bez względu na to, czy nowe urządzenie z systemem Windows 8.1 kupicie teraz czy później, aktualizacja do Windows 10 będzie na Was czekać, a wiele z pobliskich sklepów będzie w stanie zaktualizować Wasze urządzenia".

Informacja ta stanowi również odpowiedź na pytanie, kiedy możemy spodziewać się powiadomień dotyczących dostępności Windows 10, na które chęć wyczekiwania możemy już zgłaszać poprzez uruchomiony dziś proces wstępnej rezerwacji tego systemu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor