Microsoft nie zapomina o użytkownikach Surface RT

Microsoft nie zapomina o użytkownikach Surface RT

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
23:19
10.03.2015
0 komentarzy
2195 wyświetleń

Marcowy "Patch Tuesday" to nie tylko zestaw łatek dla przeglądarki Internet Explorer, Windows 10 i starszych wersji systemu. Do aplikacji Windows Update mogą też zajrzeć posiadacze tabletów Surface RT oraz Surface Pro 3 - urządzenia te zyskały bowiem kilka poprawek i ulepszeń.

Zacznijmy od Surface Pro 3 - a dokładniej rzecz biorąc - jego natywnego pióra Surface Pen. Dzisiejsza aktualizacja dotyczy nowej funkcji pióra dla aplikacji Surface, którą znajdziemy w Sklepie Windows. Apka nosiła wcześniej nazwę Surface Hub i służyła do kalibracji pióra dotykowego. Być może Microsoft skorzystał już z przejętej niedawno technologii producenta, odpowiedzialnego za Surface Pen. Niestety, nie zostało ujawnione, czego konkretnie dotyczą nowości w dzisiejszej aktualizacji. Powinniśmy się tego dowiedzieć niebawem.

Surface

Wreszcie mamy dobre wieści dla posiadaczy starszej generacji tabletów Surface RT, opartych na architekturze ARM. Microsoft wydał nowy zestaw sterowników, których zadaniem jest poprawa doświadczeń audio i wideo podczas pracy z urządzeniem. Sterowniki te powinny również przyczynić się do zwiększenia ogólnej stabilności systemu.

Aktualizacje firmware'u na obydwa tablety można pobrać już teraz. Jeśli napotkacie się na jakieś błędy lub znajdziecie prawdziwe zastosowanie aktualizacji pióra Surface Pen, nie zapomnijcie dać nam znać w komentarzach poniżej!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-enables-new-functionality-for-surface-pro-3-pen-surface-rt-updated-too

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor