Microsoft: Windows 7 w sklepach jeszcze w tym roku

Microsoft: Windows 7 w sklepach jeszcze w tym roku

 Przemysław Dziak
Przemysław Dziak
18:56
30.04.2009
1 komentarz
2802 wyświetlenia
Windows 7 pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku – takie oświadczenie wydał Bill Veghte, wiceprezes firmy Microsoft. Najnowszy system operacyjny Microsoftu ma się być dostępny najpóźniej na tegoroczne święta.

To pierwsza oficjalna i bardziej konkretna wypowiedź Microsoftu na temat daty premiery Windows 7. Dotąd koncern mówił jedynie, że następca Visty pojawi się do trzech lat od chwili jej premiery, która miała miejsce w styczniu 2007 roku. Przed skierowaniem Windows 7 do produkcji, Microsoft musi jeszcze przygotować w pełni funkcjonalną i sprawną wersję RC systemu i przekazać ją testerom, aby ci mogli zgłosić ewentualne, końcowe poprawki. Microsoft mówi jednak, że skompilowany w ubiegłym tygodniu, a udostępniony dziś subskrybentom TechNet i MSDN build Windows 7 może być uznawany jako przedstawiciel finalnej wersji siódemki.

Paul Thurrott z serwisu WindowsITPro przewiduje, że prace nad Windows 7 zakończą się w końcem lipca lub sierpnia, a w sprzedaży system pojawi się już we wrześniu.

Więcej informacji o następcy Visty - w tym testy systemu, zrzuty ekranowe i prezentacje wideo - znajduje się w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://windowsitpro.com/article/articleid/102003/finally-microsoft-admits-to-2009-delivery-for-windows-7.html

Polecamy również w kategorii Windows 7

Komentarze

  • zrodlo ms 20:32 04.05.2009

    ale nadal nic nie ma jesli chodzi o ofciajlne zrodla czyli jakby nie bylo nikt nic nie potwierdza. Marketingi MSu juz wiele razy cos glupiego pisaly wiec i tym razem moze okazac sie to kiepska kaczka dziennikarska

Skomentuj

Autor