Microsoft Surface Pro 5 coraz bliżej

Microsoft Surface Pro 5 coraz bliżej

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
10:48
10.04.2017
1 komentarz
1420 wyświetleń

Urządzenia elektroniczne mają to do siebie, że z biegiem czasu stają się coraz mniej wydajne w porównaniu do tych oferowanych przez konkurencję, zaś ich parametry nie pozwalają na wystarczająco wydajną pracę. Aby zaradzić temu problemowi, często wypuszcza się nowe modele z lepszymi podzespołami, aby kontynuować sprzedaż danej maszyny. Tak właśnie ma się sprawa również z zachwalanym Surface Pro, którego najnowszą wersję zobaczymy już niedługo.

Wszystko wskazuje na to, że najnowsza odsłona popularnego komputera 2-in-1 będzie wyposażona w procesor oparty na najnowszej architekturze Intela, Kaby Lake. Czasem wspomina się także o ulepszonym wyświetlaczu, chociaż nie jest to pewny trop. Przez jakiś czas szerzyły się też plotki jakoby port ładowania miał zostać zastąpiony przez złącze USB-C, jednakże okazały się one nieprawdziwe. Co jednak świadczy o niezbyt odległej dacie premiery nowego Surface Pro 5? Otóż piątego kwietnia tego roku Microsoft zdobył dla niego certyfikat CCC (China Compulsory Certificate), umożliwiający obrót objętym nim sprzętem na terenie Chin. Mało tego, znany i sprawdzony informator z Twittera, WalkingCat, odkrył niedawno zdjęcie przedstawiające urządzenie wyglądające jak Surface Pro 4, na którym to wyświetlała się data 9.05.2017. Wskazuje to na premierę nowego urządzenia z tej linii w drugim tygodniu maja, co pokrywałoby się z datą konferencji BUILD trwającą od 10 do 12 maja w Seattle.

Wygląda na to, że już za miesiąc poznamy dokładną specyfikację techniczną oraz wygląd najnowszego Surface Pro. Pozostaje tylko pytanie, czy jest to jedyna nowość, jaką zaprezentuje nam wtedy gigant z Redmond.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsofts-surface-pro-5-gets-china-compulsory-certificate/

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

  • Rafał 15:51 10.04.2017

    "Urządzenia elektroniczne mają to do siebie, że z biegiem czasu stają się coraz mniej wydajne" what? o.O hahaha

Skomentuj

Autor