Menu kategorii
Microsoft Stream debiutuje jako aplikacja na iOS

Microsoft Stream debiutuje jako aplikacja na iOS

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:23
04.01.2019
304 wyświetlenia

Microsoft Stream to usługa wideo dla firm, ułatwiająca bezpieczne oglądanie i udostępnianie filmów. Udostępniać można nagrania zajęć, spotkań i prezentacji, sesje szkoleniowe i inne filmy, które ułatwiają współpracę w zespole. Nagrania można oznaczać tagami oraz komentować, podając konkretne miejsce w filmie tak, aby było wiadomo, do czego chcemy się odnieść. Te i wiele innych inteligentnych możliwości zostało udostępnionych posiadaczom iPhone'ów i iPadów w formie nowej aplikacji.

Ogólnie rzecz biorąc, Microsoft Stream to następca Office 365 Video. Od innych portali z wideo (np. YouTube'a) różni go przede wszystkim nastawienie na pracę w firmach. Oznacza to m.in. bezpieczne udostępnianie i integrację z pakietem Office 365. Nie bez znaczenia są też funkcje oparte na AI, takie jak zamiana mowy na tekst, automatycznie generowane podpisy kodowane czy funkcje wykrywania twarzy.

Microsoft Stream

Aplikacja mobilna Microsoft Stream daje użytkownikom Office'a dostęp do całej udostępnionej im zawartości wideo - nagrania można oglądać, komentować, przeszukiwać pod kątem padających w nich fraz czy zapisywać na później do obejrzenia w trybie offline. Stream jest dostępny dla użytkowników Office 365 Enterprise w planach E1, E3 i E5. Jako aplikacja mobilna na Androida debiutował już jakiś czas temu. Teraz przyszedł czas na iOS.

Microsoft Stream pobierzemy bezpłatnie z Apple App Store. Dostępna jest też oczywiście wersja na Androida.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://itunes.apple.com/us/app/microsoft-stream/id1401013624#?platform=iphone

Polecamy również w kategorii Office 365