Microsoft Office od teraz z własnym programem Insider

Microsoft Office od teraz z własnym programem Insider

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:22
13.11.2015
1 komentarz
2454 wyświetlenia

Do programu poglądowego Windows Insider przywykliśmy już w ramach Windows 10. Otwarte testy beta (czy - jak niektórzy twierdzą - alfa) skupiły wokół siebie wielomilionową społeczność z całego świata. Microsoft postanowił uruchomić podobny program dla pakietu Office. Nie spodziewamy się jednak tak wielkiego oddźwięku, jako że w programie będą mogli wziąć udział jedynie prywatni subskrybenci Office 365. Co oferuje program Office Insider i czy warto do niego przystąpić?

"Office 2016 jest obecnie wdrażany na całym świecie, tym niemniej już teraz ciężko pracujemy nad kolejną falą aktualizacji. Poprosiliśmy subskrybentów Office 365 Home, Personal i University, by pomogli nam uczynić Office jeszcze lepszym. By dołączyć, zainstaluj build Office Insider. Gdy go zainstalujesz, otrzymasz wczesny dostęp do nowych innowacji Office. Daj nam następnie znać, co o tym myślisz. Twój feedback uczyni Office lepszym dla użytkowników z całego świata. Jeśli jesteś użytkownikiem Maca, bądź czujny. Dodamy buildy Office Insider dla Maców w nadchodzących miesiącach" - pisze Microsoft. Program poglądowy Office można opisać w trzech podstawowych założeniach. Jest to wczesny dostęp do niepublicznych funkcji i wydań aplikacji, możliwość kształtowania przyszłości pakietu Office, a także przynależność do społeczności, zainteresowanej technologią i udzielającej wsparcia.

Office Insider

Program obejmuje aplikacje Excel, Word, PowerPoint, OneNote, Outlook i Access na komputerach PC z Windows, telefonach z Windows 10 Mobile i telefonach z Androidem. Użytkownicy komputerów Mac otrzymają pierwsze buildy poglądowe najprawdopodobniej dopiero na początku 2016 r. Jak wcześniej wspomnieliśmy, Office Insider przeznaczony jest dla użytkowników prywatnych. Jeśli posiadacie komercyjną subskrypcję Office 365, wszelkie nowości możecie testować w modelu Office 365 First Release.

Jeśli chcecie przystąpić do programu Office Insider, możecie to zrobić już teraz. Użytkownicy PC powinni w opcjach konfiguracji konta wybrać wersję Insider, kliknąć Zainstaluj i postępować według wskazówek na ekranie. Posiadacze smartfonów z Androidem mogą z kolei przystąpić do społeczności Office Insider for Android i wybrać aplikacje, których nowe wersje chcą testować. Wreszcie użytkownicy Windows 10 Mobile mogą przystąpić do programu dla Office Mobile, rejestrując się wcześniej w programie Windows Insider.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://products.office.com/en-us/office-insider

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

  • jw 21:50 13.11.2015

    To dziwne, ja gdzieś od pół roku w takim programie uczestniczę.

Skomentuj

Autor