Microsoft Office System w Polkomtel SA

Microsoft Office System w Polkomtel SA

 Adam Stępień
Adam Stępień
00:00
22.05.2006
0 komentarzy
2064 wyświetlenia
Polkomtel SA, wiodąca firma telekomunikacyjna, operator sieci komórkowych Plus i Sami Swoi, wdrożył Microsoft Office System, platformę do zarządzania i obiegu dokumentów elektronicznych. Dzięki wykorzystaniu technologii oraz narzędzi wchodzących w skład Microsoft Office System, Polkomtel SA efektywnie zarządza dystrybucją i ochroną informacji, a także sprawnym jej obiegiem w całej firmie. Wdrożenie nowego rozwiązania umożliwiło również łatwe nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami i Partnerami, nie dopuszczając przy tym do wycieku poufnych informacji.

„Rozwiązania platformy Office System są u nas narzędziami do wspierania biznesu. Jest w nich wielkie bogactwo funkcji, które można wykorzystać do eliminowania całego mnóstwa konkretnych problemów. Mówię tu przede wszystkim o zarządzaniu informacją i wiedzą, komunikacji, obiegu dokumentów, ochronie informacji i wielu innych. Ciągle odkrywamy, że możemy za ich pomocą robić coraz to nowe rzeczy. I o to właśnie chodziło – aby jedno narzędzie nadawało się do wielu celów i aby rosło razem z naszymi potrzebami” – mówi Marek Pierścionek, kierownik Działu Wspomagania Informatycznego w Departamencie Infrastruktury Informatycznej w Polkomtel SA.

Sprawna komunikacja, płynny obieg dokumentów oraz ochrona informacji poufnych pozwalają firmie na ciągły rozwój. Dzięki innowacyjnemu i kreatywnemu podejściu zarówno do nowych rozwiązań, jak i wykorzystywanych w firmie już wcześniej, Polkomtel SA udoskonalił procesy związane z komunikacją i obiegiem informacji, minimalizując liczbę błędów i problemów związanych z zarządzaniem dokumentami firmowymi.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.microsoft.com/poland/

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu

Komentarze

Skomentuj

Autor