Menu kategorii
 • Microsoft Office OneNote 2007

  Microsoft Office OneNote 2007

   Microsoft
  Microsoft
  00:00
  14.05.2006
  7338 wyświetleń

  Microsoft Office OneNote 2007 to elastyczny program zapewniający wielu osobom jedno miejsce, w którym można pobierać niemal nieograniczone rodzaje informacji, szybko lokalizować dane za pomocą wydajnych narzędzi wyszukiwania, a także stosować łatwe w użyciu narzędzia wspomagające współpracę. Dzięki temu użytkownicy unikają przeładowania informacjami i mogą pracować ze sobą w bardziej efektywny sposób.

  W programie Microsoft Office OneNote 2007 można szybko sprawdzić, jakie notesy są otwarte.

  Klikając strzałkę na górze minipaska, można rozwinąć panel nawigacyjny ze szczegółowymi informacjami o notesach i osadzonych w nich sekcjach. Aby otworzyć sekcję w notesie, wystarczy kliknąć na odpowiedniej zakładce. Ta nowa funkcja pozwala na znacznie łatwiejsze przechodzenie między wieloma notesami i sekcjami.

  Panel nawigacyjny programu OneNote 2007 zawiera szczegóły o notesach i osadzonych sekcjach.

  Program Office OneNote 2007 zapewnia jedno miejsce do udostępniania informacji i zarządzania nimi, dzięki czemu użytkownicy mogą ze sobą współpracować w bardziej efektywny sposób. Stosując wydajną technologię wyszukiwania, można w łatwy sposób zlokalizować informacje nawet w dokumentach z pismem ręcznym oraz w nagraniach audio. Nie trzeba się martwić o utratę cennych informacji — program OneNote 2007 automatycznie zapisuje notesy oraz tworzy ich kopie zapasowe. Program OneNote 2007 zarządza również zmianami wprowadzanymi w notesach, dzięki czemu wiele użytkowników może równocześnie korzystać z tego samego notesu bez konieczności sprawdzania wersji i aktualności zmian.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Składniki Office 2007