Microsoft Launcher z nową aktualizacją stabilnej wersji

Microsoft Launcher z nową aktualizacją stabilnej wersji

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:00
27.04.2018
0 komentarzy
1156 wyświetleń

Nowa aktualizacja nie przynosi nic rewelacyjnego, co by mogło się przydać polskim użytkownikom Microsoft Launcher. Wszystkie nowości związane są z językami i Cortaną. Zarówno poprawiona obsługa obcych języków, jak i Cortana nie są w Polsce za bardzo przydatne. Za to wszystkie poprawki błędów i wydajności powinny mieć wymierny wpływ dla każdego.

Microsoft Launcher

Nowa aktualizacja 4.8.41990 wprowadziła:

  • Obsługa sortowania aplikacji dla języków koreańskiego / japońskiego / rosyjskiego w szufladzie aplikacji.
  • Nowy ekran powitalny dla użytkowników, którzy skorzystali z podłączenia telefonu do Windows 10 z poziomu ustawień systemowych.
  • Ulepszenia integracji Cortany.
    • Poprawione wywoływanie
    • Obsługa większej liczby ustawień urządzenia, takich jak Wi-Fi, tryb samolotowy.
    • Ulepszone wsparcie nawigacji po systemie Android.
  • Poprawki błędów, wyczyszczenie i uporządkowanie kodu oraz poprawienie wydajności.

Jak widać, ulepszono też proces łączenia telefonu z systemem Windows 10. Taką możliwość zyskujemy już podczas samej instalacji systemu Windows 10. Taka integracja może być bardzo przydatna, więc usprawnienie jej przebiegu jest bardzo dobrym posunięciem. Mimo że Cortana nie obsługuje języka polskiego, to bez problemu możemy z niej skorzystać w języku angielskim. Microsoft Launcher jest jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji ekranu głównego, dostępnych na system Android. Użytkownicy docenili starania Microsoftu, co przełożyło się na ponad 10 mln instalacji aplikacji i ocenę 4,6/5 w Sklepie Play. Każda kolejna aktualizacja dodaje nowe, mniejsze lub większe funkcje, szlifując jednocześnie jej działanie. Jeśli chcecie sprawdzić działanie Microsoft Launcher w praktyce, możecie go pobrać wprost ze Sklepu Google Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowslatest.com/2018/04/27/microsoft-releases-a-new-stable-version-of-its-microsoft-launcher-app-for-android/

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor