Microsoft Launcher usprawniony pod kątem najnowszego Androida Pie

Microsoft Launcher usprawniony pod kątem najnowszego Androida Pie

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:44
19.11.2018
439 wyświetleń

Udostępnianie Android Pie zaczyna przyspieszać i można spodziewać się, że po nowym roku trafi on na sporą liczbę urządzeń. Wprowadza on bardzo dużo nowości, w tym wiele zmian w interfejsie. Deweloperzy, mając to na uwadze, muszą odpowiednio dopasować swoje aplikacje dostępne na Androida. Zalicza się do nich również Microsoft, który dostosował właśnie swoją sztandarową aplikację na system z zielonym robotem.

Aplikacją tą jest rzecz jasna Microsoft Launcher, który w wersji 5.0 otrzymał niedawno wsparcie dla Windows Timeline. Nowa aktualizacja, udostępniona wczoraj, wprowadza kilka kluczowych poprawek dla użytkowników Android Pie. Najważniejsza z nich usuwa uciążliwy problem z pojawiającą się czarną tapetą na niektórych urządzeniach z Android 9. Pozostałe drobne poprawki usprawniają działanie aplikacji.

Jeden z pracowników Microsoftu, odpowiedzialny za synchronizację Microsoft Launcher z Windows 10, ogłosił na swoim Twitterze, że jeszcze w 2018 roku fanów Microsoft Launcher czeka sporo wrażeń. Podał on dalej tweet Daniela Rubino, naczelnego Windows Central, który z kolei poinformował, że wersja 5.1 wprowadzi wiele bardzo ciekawych nowości do aplikacji. Rubino swój wpis zakończył hashtagiem #Cortanalives, który sugeruje, że sporo nowości dotyczyć będzie właśnie cyfrowej asystentki Microsoftu. Jeśli właśnie to będzie numerem jeden, to dla polskich użytkowników wersja 5.1 nie będzie zbyt ekscytująca.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-launcher-updated-with-android-pie-fixes/

Polecamy również w kategorii Microsoft Launcher