Microsoft Launcher pozbawiony wielu błędów zyskuje obsługę paczek ikon

Microsoft Launcher pozbawiony wielu błędów zyskuje obsługę paczek ikon

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
14:23
05.04.2018
3 komentarze
1095 wyświetleń

Microsoft Launcher całkiem nieźle radzi sobie wśród bogatej, choć w większości monotonnej konkurencji na Androidzie. Wyróżnia się na jej tle, jest płynny i szybki, a co dla wielu najważniejsze, zapewnia świetną integrację z pozostałymi usługami Microsoftu. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego wielkiego miłośnika technologii Microsoftu. Szczególnie przydatna jest na przykład synchronizacja z systemem Windows 10, która nie wymaga instalacji na komputerze żadnych dodatkowych aplikacji.

Microsoft Launcher

Do użytkowników tego launchera trafiła właśnie jego nowa aktualizacja, oznaczona numerem 4.7.5. Od teraz możemy stosować paczki ikon, co docenią na pewno esteci, którzy lubią mieć kontrolę nad wyglądem swojego systemu. Usprawniono również ustawienia tapety, co ma mieć wpływ na wydajność aplikacji i jej apetyt na pamięć RAM. Poza tym aktualizacja skupia się właśnie głównie na poprawkach błędów i optymalizacji. Poprawiono wiele błędów zgłoszonych przez użytkowników wersji beta, między innymi okazjonalne i niespodziewane wysypywanie się aplikacji. Niewielkie zmiany dotknęły również interfejs, między innymi w Centrum opinii i Pomoc - w wersji beta zgłaszano liczne problemy z działaniem tego elementu.

Każdy użytkownik aplikacji powinien już otrzymać jej aktualizację automatycznie, ale można ją również pobrać wprost ze Sklepu Google Play. Jest to bardzo dobra alternatywa dla domyślnego programu uruchamiającego system Android, a także autorskich nakładek producentów urządzeń. Konfigurujac nasz system Android w oparciu o takie aplikacje, jak właśnie Microsoft Launcher, przeglądarka Edge, Office czy OneDrive, możemy stworzyć własnego Windows Phone'a i, przynajmniej częściowo, uniezależnić się od usług Google.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowslatest.com/2018/04/05/microsoft-launcher-app-updated-with-bug-fixes-for-all-android-users/

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

  • Andrzejski 16:04 05.04.2018

    Świetny Launcher, przestałem używać Novej nawet.

  • Darek 17:10 05.04.2018

    Bzdura ikony są już od wersji 4.2

  • Krzysztof Sulikowski 17:12 05.04.2018

    Darek, na oficjalnej liście zmian wersji 4.7.5 stoi jak byk: <cite>Support applying icon pack over single custom-set icons</cite>.

Skomentuj

Autor