Microsoft Launcher beta zaktualizowany do wersji 4.7

Microsoft Launcher beta zaktualizowany do wersji 4.7

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:13
08.03.2018
1791 wyświetlenie

Microsoft Launcher żyje w Androidzie własnym życiem, skutecznie zastępując stockowy interfejs tego systemu. Z nakładki warto korzystać zwłaszcza w dwóch przypadkach: gdy jesteśmy fanami technologii Microsoftu oraz gdy zależy nam na wysokim poziomie synchronizacji telefonu z naszym PC z Windows 10. Aplikacja w swojej gałęzi beta otrzymała właśnie uaktualnienie do wersji 4.7. Co w niej znajdziemy?

Microsoft Launcher 4.7

Najważniejszą bodaj nowością w wersji 4.7 są codziennie zmieniające się, własne tapety ekranu. Możemy tu zdać się na propozycje Bing, który pod względem estetyki jest klasą samą w sobie, lub skorzystać z własnej biblioteki. Microsoft Launcher zyskał też nowe funkcjonalności związane z powiadomieniami i ulepszenia interfejsu. Dokładna lista zmian wygląda tak:

  • Codziennie inne tło: Launcher pozwala teraz uzyskać codziennie nowe tło ekranu pochodzące z Bing lub z własnej kolekcji obrazów użytkownika. Tła ekranu mogą być ponadto przewijalne.
  • Powiadomienia "Badge": wsparcie zyskał system powiadomień, pojawiających się na ikonach konkretnych aplikacji, np. jako liczniki nieodczytanych wiadomości.
  • Powiadomienia z kalendarza na ekranie blokady.
  • Uproszczone menu kontekstowe wyłaniające się po dłuższym przytrzymaniu ikony.
  • Wsparcie dla przenoszenia i klonowania podczas przenoszenia aplikacji do nowego folderu.
  • Poprawki na stronie z feedbackiem i pomocą.

By pobrać lub zaktualizować Microsoft Launcher, wystarczy udać się na jego stronę w sklepie Google Play. Tam też można przystąpić do programu testów beta. Jeśli jednak wolicie bardziej stabilną wersję aplikacji, na publiczne wydanie uaktualnienia 4.7 trzeba będzie poczekać jeszcze około 2 tygodnie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-launcher-beta-version-47-adds-daily-custom-backgrounds-and-more

Polecamy również w kategorii Android