Microsoft Launcher beta zaktualizowany do wersji 4.7

Microsoft Launcher beta zaktualizowany do wersji 4.7

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:13
08.03.2018
6 komentarzy
1650 wyświetleń

Microsoft Launcher żyje w Androidzie własnym życiem, skutecznie zastępując stockowy interfejs tego systemu. Z nakładki warto korzystać zwłaszcza w dwóch przypadkach: gdy jesteśmy fanami technologii Microsoftu oraz gdy zależy nam na wysokim poziomie synchronizacji telefonu z naszym PC z Windows 10. Aplikacja w swojej gałęzi beta otrzymała właśnie uaktualnienie do wersji 4.7. Co w niej znajdziemy?

Microsoft Launcher 4.7

Najważniejszą bodaj nowością w wersji 4.7 są codziennie zmieniające się, własne tapety ekranu. Możemy tu zdać się na propozycje Bing, który pod względem estetyki jest klasą samą w sobie, lub skorzystać z własnej biblioteki. Microsoft Launcher zyskał też nowe funkcjonalności związane z powiadomieniami i ulepszenia interfejsu. Dokładna lista zmian wygląda tak:

 • Codziennie inne tło: Launcher pozwala teraz uzyskać codziennie nowe tło ekranu pochodzące z Bing lub z własnej kolekcji obrazów użytkownika. Tła ekranu mogą być ponadto przewijalne.
 • Powiadomienia "Badge": wsparcie zyskał system powiadomień, pojawiających się na ikonach konkretnych aplikacji, np. jako liczniki nieodczytanych wiadomości.
 • Powiadomienia z kalendarza na ekranie blokady.
 • Uproszczone menu kontekstowe wyłaniające się po dłuższym przytrzymaniu ikony.
 • Wsparcie dla przenoszenia i klonowania podczas przenoszenia aplikacji do nowego folderu.
 • Poprawki na stronie z feedbackiem i pomocą.

By pobrać lub zaktualizować Microsoft Launcher, wystarczy udać się na jego stronę w sklepie Google Play. Tam też można przystąpić do programu testów beta. Jeśli jednak wolicie bardziej stabilną wersję aplikacji, na publiczne wydanie uaktualnienia 4.7 trzeba będzie poczekać jeszcze około 2 tygodnie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-launcher-beta-version-47-adds-daily-custom-backgrounds-and-more

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

 • zakius 19:34 08.03.2018

  ciekawe kiedy dogonią square home... idąc w tym kierunku chyba nigdy, troszeczkę się zgubili

 • Krzysztof Sulikowski 19:36 08.03.2018

  To rzeczywiście ciekawa propozycja, dużo mocniej wzorowana na Windows 10 Mobile, ale z tej koncepcji Microsoft Launcher chyba nie chce korzystać. Cóż, wybór launcherów jest szeroki, a ten od MS ma parę właściwych tylko sobie funkcji. Dla każdego coś miłego :))

 • hioopi 19:45 08.03.2018

  Mnie ten square home się nie podoba, to taka nieudolna próba zrobienia Windowsa na Androida. Zwyczajny plagiat, który średnio się udał. Launcher mimo że bardziej androidowy, to lepiej pasuje w to, co oferuje microsoft

 • zakius 10:43 09.03.2018

  no wybór launcherów na androida jest żaden, wszystkie to jeden i ten sam oklepany i ograniczony koncept wyciągnięty z iosa, square home jako jedyny pozwala osiągnąć minimalistyczną elegancję (chociaż nie sam, wymaga whicons do pomocy)

 • Amadeusz Labuda 11:53 09.03.2018

  Ja dla odmiany nie potrzebuję w zasadzie żadnych fancy launcherów - co mam zrobić na komputerze po prostu robię na komputerze, smartfona pozostawiając do dzwonienia i ewentualnie komunikatorów/szybkiego sprawdzenia www.

 • zakius 16:13 09.03.2018

  https://zakius.s-ul.eu/DbW7MeNV.png naprawdę takie coś lepiej zrobić, niż te kolorowe plamy zajmujące cały ekran rodem z iosa

Skomentuj

Autor