Microsoft Launcher będzie teraz czerpał więcej z umiejętności Cortany

Microsoft Launcher będzie teraz czerpał więcej z umiejętności Cortany

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
23:21
09.04.2018
0 komentarzy
710 wyświetleń

Microsoft Launcher należy do Waszych ulubionych aplikacji na Androida, a dla polskich użytkowników jest jedną z nielicznych okazji, by bez większego wysiłku pogadać z cyfrową asystentką Microsoftu. Cortana jest obecna w Microsoft Launcher, począwszy od wersji 4.6, a w nowej wersji 4.7.6 (beta) jej możliwości są dużo większe. Za pomocą Cortany możemy np. zmienić wiele systemowych ustawień czy korzystać z nawigacji podczas podróży.

Microsoft Launcher - Cortana na Androidzie

Od końca stycznia w Microsoft Launcher możemy używać Cortany, by wykonywać połączenia, planować spotkania, zmieniać tło ekranu, kontynuować przeglądanie na PC lub czytać najświeższe nagłówki. Są to podstawowe możliwości cyfrowej asystentki. W dzisiejszej aktualizacji Launchera jest ich dużo więcej, także w orientacji lokalnej. Asystentka ma teraz większe możliwości, jeśli chodzi o samego Androida. Lista zmian nie kończy się jednak na Cortanie. Sprawdźmy zatem, co nowego w wersji 4.7.6:

  • Nowe możliwości Cortany:
    • Zarządzanie ustawieniami urządzenia - Wi-Fi, trybem samolotowym, latarką, GPS, danymi mobilnymi, trybem ciszy, ekranem blokady.
    • Cortana Notebook zintegrowany z zewnętrznymi "umiejętnościami" (Cortana Skills).
    • Obsługa nawigacji GPS do wskazanego adresu.
  • Sekcja aplikacji ze wsparciem dla języków koreańskiego, japońskiego i rosyjskiego.
  • Poprawiona wydajność, poprawki błędów i poprawki fundamentalne dla Microsoft Launcher.

By pobrać lub zaktualizować Microsoft Launcher, wystarczy udać się na jego stronę w sklepie Google Play. Tam też można przystąpić do programu testów beta, w którym znajduje się opisywana dziś wersja 4.7.6. Microsoft Launcher poszczycić się może wysoką oceną 4,6/5 gwiazdek i łączną liczbą pobrań wynoszącą w tym momencie 532820.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-launcher-beta-updated-with-cortana-device-control-improvements-more/

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor