Microsoft Forms Pro oficjalnie zapowiedziane. Znamy szczegóły tej wersji

Microsoft Forms Pro oficjalnie zapowiedziane. Znamy szczegóły tej wersji

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:27
21.02.2019
460 wyświetleń

Microsoft Forms to jedno z naszych ulubionych narzędzi w Office 365. Jest ono stosunkowo młode, bo ogólnodostępne stało się przed niecałym rokiem. Przez ten czas zdążyło sobie jednak zapracować na sympatię użytkowników. Microsoft postanowił tymczasem wydać jeszcze jedną wersję Forms, oznaczoną jako Pro. Pierwsze wzmianki na ten temat pojawiły się przed tygodniem, ale nie obfitowały one w szczegóły. Teraz nowa oferta została przedstawiona już z uwzględnieniem detali.

Z nowej strony produktu dowiadujemy się, że Forms Pro ułatwi gromadzenie i działanie na danych pozyskanych od klientów. Sprowadzać się to ma do łatwej konfiguracji, wywoływania ankiet zorientowanych na specyficzne wydarzenia, zbierania feedbacku na różnych kanałach, osadzaniu ankiet w aplikacjach, na witrynach internetowych i w scenariuszach mobilnych, automatycznym identyfikowaniu odczuć i analizowaniu feedbacku, by osiągać pełne znaczenia wglądy.

Jakie jeszcze sposoby zastosowania Forms Pro podaje Microsoft?

  • Słuchaj klientów, kiedy ma to największe znaczenie: pozyskuj przekładający się na wglądy feedback od klientów w każdym touchpointcie, by tworzyć doświadczenia, które budują lojalność wobec marki.
  • Monitoruj puls firmy i utrzymuj go w dobrej kondycji: mierz odczucia i satysfakcję personelu od onboardingu po odejście, by móc tworzyć bardziej angażujące i sprzyjające współpracy środowisko pracy.
  • Buduj produkty, których chcą i które kochają: osadzaj requesty feedbacku, aby identyfikować cechy produktu i rozszerzenia, które sprawiają, że klienci wracają po więcej.

Zasadniczą cechą Forms Pro jest również możliwość pracy z narzędziami, których już używamy. Innymi słowy będziemy mogli integrować funkcjonalność Forms z rozwiązaniami analitycznymi w Dynamics 365, Office 365 oraz Microsoft Power Platform. Rzecz jasna Forms Pro gwarantuje też bezpieczeństwo zgodne z wymaganiami branżowymi, prywatność i zgodność oferowane przez Microsoft.

Wszystkie produkty Microsoft w jednym miejscu - Sklep CentrumXP


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://formspro.microsoft.com/en-us/

Polecamy również w kategorii Office 365