Microsoft Bookings z nową aktualizacją jest już dostępny na całym świecie!

Microsoft Bookings z nową aktualizacją jest już dostępny na całym świecie!

 Damian Lisak
Damian Lisak
13:48
21.03.2017
0 komentarzy
1441 wyświetlenie

Niespełna miesiąc temu pojawiła się informacja, że Microsoft Bookings jest już oficjalnie dostępny na urządzeniach z systemem Android. W dniu wczorajszym aplikacja wchodząca w skład pakietu Office 365 doczekała się aktualizacji dodającej nowe funkcje. Oprócz tego Microsoft Bookings jest już dostępny na całym świecie, a nie tylko w USA i Kanadzie, jak do tej pory.

Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą dokonywać rezerwacji spotkań poprzez internetowy interfejs poza godzinami pracy. Ułatwia to automatycznie wysłany mail z potwierdzeniem, który zawiera unikatowy link umożliwiający zarządzanie spotkaniem. Odpowiednio wcześniej wysyłany jest także mail z przypomnieniem o nadchodzącym terminie spotkania. Ponadto Microsoft w celu zwiększenia zaangażowania klientów, w październiku ubiegłego roku, umożliwił zintegrowanie aplikacji Bookings z Facebookiem.

Nowe możliwości Microsoft Bookings

Aby zwiększyć funkcjonalność aplikacji, Microsoft na prośbę użytkowników dodał kilka nowych funkcji. Pojawiła się możliwość połączenia kalendarza Office 365 z aplikacją Bookings, aby pozostawić dostępny czas niezablokowany na publicznej stronie aplikacji. Dodatkowo użytkownicy mogą teraz dodać czas buforowania przed i po spotkaniu w celu osobistego przygotowania. Jeżeli chodzi o kwestię wizualną, dodano więcej kolorów do wyboru.

Niestety, aplikacja w dalszym ciągu dostępna jest dla subskrybentów pakietu Office 365 Business. Zaletą natomiast jest jej dostępność na systemach Android i iOS, a także to, że Microsoft reaguje na prośby użytkowników, które jeżeli są zasadne i faktycznie wnoszą coś do aplikacji i usług, w miarę możliwości są realizowane.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-bookings-is-now-available-worldwide-and-updated-with-new-features

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor